Кожна дитина любить солодке, що негативно позначається на стані зубів, які не мають захисту від появи карієсу. Їжа, в якій міститься велика кількість цукру та вуглеводів, стає справжньою грозою для молочних зубів. Деякі впевнені в тому, що лікувати карієс на молочних зубах не потрібно, оскільки зуби є тимчасовими. Якщо ж зуб болить, його можна вирвати. Але, насправді, це не так, адже стан тимчасових зубів пов’язаний зі здоров’ям корінних.

Карієс на тимчасових зубах можна виявити по появі білих або темних плям на зубі, по появі болю при вживанні їжі та інше. Потрібно одразу звернутися до фахівця, який зможе вирішити, що робити у вашій ситуації. Якщо лікар знайшов карієс на початковій стадії розвитку, то цілком можливо, що проводити лікування зубів не доведеться. Все, що потрібно буде зробити, це захистити зуб від карієсу за допомогою використання фтору. Якщо ж карієс розвиватиметься, то потрібно буде лікувати зуби і проводити їх пломбування.

Діти бояться відвідувати стоматолога, тому лікар повинен уміти знайти підхід до дитини і зробити так, щоб лікування зубів для нього було не страшним. Тому ви можете звернутися до нас. Ми використовуємо сучасні методи лікування зубів і перетворюємо всю процедуру на гру, тому дитина не буде боятися. По суті лікування карієсу у дітей нічим не відрізняється від його лікування у дорослих. Спочатку потрібно очистити ділянки з карієсом, а всі порожнини, які з’явилися – запломбувати. Дитині може бути непросто всидіти дома під час лікування, тому процедуру можуть розділити кілька прийомів.

Причини появи карієсу

Причинами появи карієсу є велика кількість солодкої їжі, яку вони вживають, і відсутність гігієни ротової порожнини. Усі вуглеводи, які починають бродити, є найкращим середовищем для появи бактерій. Карієс є інфекцією, яка може передаватися, якщо використовувати ті самі столові прилади. Карієс може виникнути через вроджену схильність, тому що зуби починають формуватися ще під час вагітності.

Як висновок хочеться сказати, що якщо ви помітили у своєї дитини появу карієсу, то потрібно відразу звернутися до фахівців, які зможуть провести її лікування. Якщо просто спостерігати за ним, то проблема розвиватиметься, і зуби руйнуватимуться. Чим раніше ви звернетеся до лікарів, тим більша ймовірність того, що ви зможете зберегти зуби.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11