Електричні зубні щітки

Чи знаєте ви, що при чищенні зубів ручною зубною щіткою ми можемо здійснювати близько 200 рухів за хвилину, а електрична зубна щітка робить понад 7000? Це величезна різниця, яка впливає на точність миття, адже щітка досягає міжзубних проміжків та ясенних кишень, що виливається у чистоту та стан зубів.

Іригатор

Зубний іригатор є пристроєм, що стріляє під тиском рідиною, яка використовується для очищення міжзубних проміжків. Таким чином, він стає професійною заміною зубної нитки, ниток флосса або міжзубних йоржиків. Іригатор призначений для всіх людей, для яких важлива правильна гігієна ротової порожнини, для людей з вузькими міжзубними проміжками, з імплантатами або мостоподібними протезами, а також для тих, у кого кровоточать ясна при чищенні зубів. Іригатор масажує ясна, зміцнюючи їх, що зменшує проблему кровоточивості.

Відбілюючі зубні пасти

Якщо ви знаєте, що для вашої близької людини важлива естетика і біла посмішка, вибирайте зубні пасти, що відбілюють. Останнім часом все більшої популярності набирають чорні зубні пасти, які завдяки вмісту активованого вугілля забезпечують швидкий відбілюючий ефект і безпечні для ясен. Перш ніж зробити свій вибір, зверніть увагу на показник стираності – RDA. Якщо індекс дорівнює 45, це означає, що пасту можна використовувати щодня. Коли він перевищує 45, рекомендується використовувати його 1-2 рази на тиждень, щоб уникнути подразнення емалі.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11