У багатьох галузях медицини почали використовувати цифрові сканування. У стоматології вони користуються великою популярністю, оскільки дозволяють отримати візуалізацію зубів, щелеп та кісток черепа. Стоматолог може здійснити огляд тих ділянок, які не можна побачити під час огляду. Якщо розглядати суть роботи сканера, вона полягає в тому, що він спрямовує світловий промінь на об’єкт, а всю інформацію відправляє на комп’ютер. Спеціальна програма переводить її у зображення, з якого фахівець може поставити діагноз. Цифрове зображення є практичним, тому що можна подивитися його з усіх боків, і при необхідності збільшувати потрібну область.

Переваги

Якщо розглядати основні особливості дослідження, то можна говорити, що цифровий сканер – це справжній прорив, так як він дозволяє зробити лікування правильним. До основних переваг сканування можна віднести:

  • Відсутність дискомфорту, що виникає під час зняття зліпка;
  • отримання точної інформації, яка важлива в питаннях протезування;
  • Скорочення часу дослідження та виготовлення конструкції. Раніше потрібно було прийти до фахівця, зробити зліпок, почекати результату, і тільки після цього зайнятися лікуванням;
  • Немає необхідності проводити повторне сканування, оскільки фахівець зможе скоригувати його прямо на моніторі;

Сканування використовується для:

  • Проведення діагностики та вибору тактики лікування, а також для виробництва потрібної конструкції;
  • Виготовлення хірургічного шаблону;
  • Виготовлення шин;
  • Створення вінірів чи коронок;

Ви можете бути впевнені в тому, що вся інформація, яка буде отримана, є точною, що дозволить провести правильне лікування та позбавити вас від проблеми.

Як висновок хочеться сказати, що цифрове сканування в стоматології – це не розкіш, а необхідність. Це пов’язано з тим, що багато процедур можна проводити набагато швидше, ніж це було раніше, а фахівець зможе отримати повну картину стану вашої ротової порожнини, що важливо для проведення діагностики.Обладнання дозволяє переглянути все, що потрібно, з будь-якої сторони. Дослідження займає трохи часу і не вимагає особливої ​​підготовки. Проводять його багатьом пацієнтам, котрим важлива точність отримання результатів. У нашій стоматології це обладнання, що дозволяє нам гарантувати якість виконаних робіт.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11