Багато продуктів і препаратів допомагають підтримувати гігієну ротової порожнини у людей, що носять брекети . Часте чищення зубів має велике (якщо не найважливіше) значення. Кожна частина апарату та всі поверхні зубів повинні бути очищені, щоб запобігти карієсу та утворенню зубного каменю.

Для догляду за ротовою порожниною використовуються різні аксесуари, у тому числі спеціальні ортодонтичні щітки або ополіскувачі. Майте на увазі, що ретельне чищення зубів поруч із брекетами займає більше часу. Тому чищення зубів слід доповнювати міжзубними йоржиками (вузькими, із загостреним кінчиком), які завдяки своєму невеликому розміру охоплюють практично всі проміжки між зубами. Вам також знадобиться зубна нитка – на ринку є спеціальні нитки для людей, які мають брекети. Після кожного очищення переконайтеся, що всі прорізи та затискачі камери чисті. Крім того, ви завжди повинні мати при собі зубну щітку, щоб ви могли дотягнутися до неї, коли залишки їжі застряють між зубами і частини камери. Важливим є і режим живлення – краще уникати липких продуктів, які можуть прилипнути до апарату, та дуже твердих, які можуть його пошкодити.

Турбота про належну гігієну порожнини рота також істотно впливає на курс лікування. Процес носіння брекетів також може дратувати ротову порожнину. У носіїв незнімних брекетів можуть бути проблеми з неприємним запахом із рота та захворюванням ясен.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11