Гігієна ротової порожнини надзвичайно важлива для здоров’я зубів, особливо при носінні брекетів , оскільки вони можуть притягувати залишки їжі, зубний наліт і викликати фарбування зубів, пошкодження емалі і навіть захворювання ясен.

Ось кілька порад з гігієни порожнини рота, які допоможуть зберегти ваші зуби бездоганними при носінні брекетів.

Ретельне чищення зубів

Ми рекомендуємо чистити зуби після кожного прийому їжі, включаючи перекушування, за допомогою ортодонтичних щіток (що мають центральний жолобок) та міжзубних щіток (конічних або циліндричних), спеціально призначених для чищення зубів за допомогою стоматологічних пристроїв. Чистіть зуби як усередині, так і зовні, а також безпосередньо в області жування. Розташуйте щітку на межі між зубом і яснами, щетиною вгору до щелепи та вниз до нижньої щелепи; здійснювати короткі кругові рухи навколо власної осі, закінчуючи вертикальним рухом, що «підмітає», починаючи з ясна.

 

Використовуйте рідину для полоскання рота, щоб очистити всю ротову порожнину.

Так як у період носіння зубного апарату зуби схильні до виникнення карієсу, рекомендується використовувати ополіскувач, що містить фториди та хлоргексидин, так він не тільки очистить порожнину рота, але й хімічно захистить зуби від атака бактерій, що викликає появу карієсу.

 

Зубна нитка

Він відіграє дуже важливу роль для здорових зубів – видаляє залишки їжі, що залишилися між зубами, особливо в областях, де рідина для полоскання рота не діє, а також допомагає видаляти та запобігати утворенню зубного каменю.

 

Оральний душ

Ідеально підходить для завершення процесу чищення зубів. Він працює за рахунок пульсуючих струменів води з дуже високою швидкістю (до 40 000 пульсацій за хвилину) у напрямку до зубів та ясен, витісняючи залишки їжі з областей, недоступних для зубної щітки або зубної нитки – підясенних, міжзубних проміжків, між брекетами та яснами, з томатологічний апарат. Відвідування стоматолога також дуже важливе під час ортодонтичного лікування, під час якого лікар проведе ретельний огляд, відрегулює пристрій та перевірить його правильне функціонування.

 

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11