Багато людей думають, що перед тим, як поставити брекети, потрібно видалити зуби мудрості. Але таку думку можна назвати помилковою. По суті, якщо зуби прорізалися рівно і є частиною зубного ряду, видаляти їх не доведеться. У тому випадку, якщо зуб знаходиться в кістці або має неповне прорізування, то може виникнути проблема, тому що він може перемістити інші зуби в колишнє положення, тому ефект від носіння брекетів ви не отримаєте. Тільки лікар зможе вирішити, чи є необхідність видалення зубів мудрості перед тим, як встановити брекети, так як він може зрозуміти, чи будуть вони впливати на ваші зуби.

Якщо зуби не заважають зафіксувати брекети і вирівняти зуби, то їх можна залишити. Проте, у 80% випадків їх треба видаляти. Провести видалення зубів мудрості перед проведенням установки брекетів потрібно, якщо:

  • Вони мають неправильне прорізування;
  • Вони не сформовані;
  • Є можливість, що вони можуть зміститися;
  • На одній із щелеп зуби мудрості вже були видалені;

Бувають ситуації, у яких зуби мудрості прорізуються під кутом 90 градусів. У цій ситуації видалення зубів не проводиться, але лікар слідкує за тим, щоб вони не заважали правильному прикусу. Якщо вони заважатимуть, їх видалять. Якщо пацієнт не хоче видаляти зуби для встановлення брекетів, він повинен підписати документ про те, що можливо, їх доведеться видалити надалі.

Зуби мудрості видаляються під місцевою анестезією, оскільки загальна використовується рідко. Якщо на зубах є відкладення, потрібно провести чистку ротової порожнини за місяць до видалення зубів. Зубний камінь є інфекцією, яка може спричинити запалення. Якщо зуби гаразд, можна проводити видалення відразу. Безпосередньо перед проведенням процедури необхідно:

  • Пройти консультацію у спеціаліста, який відповість на ваші запитання;
  • За кілька годин щільно підкріпитись;
  • Випити заспокійливого, якщо це дозволяв ваш лікар;

Після видалення зубів потрібно дотримуватись рекомендацій, які дасть фахівець, що дозволить пройти процес відновлення без складнощів. Через 15 хвилин після видалення зуба ви зможете пити, але тільки після того, як буде видалено марлевий тампон. Прийняття їжі дозволяється трохи пізніше. Якщо вам потрібно видалити зуби мудрості для того, щоб поставити брекети, ви можете звернутися до нас. У нашому медичному центрі використовуються сучасні методи, що дозволяють професійно виконати цю роботу. Після видалення зубів ми зможемо здійснити установку брекетів.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11