Які негативні наслідки куріння для здоров’я ротової порожнини?

Зниження секреції слини

Нікотин є одним із найвідоміших активних інгредієнтів сигарет. Нікотин стимулює нервову систему, діючи її у. В результаті знижується слиновиділення. Слина є дуже важливою рідиною для організму, особливо для ротової порожнини. Зменшення кількості слини сприяє заселенню бактеріальних бляшок на зубах та яснах. Крім того, зменшення слиновиділення збільшує кількість та прогресування карієсу.

Викликає неприємний запах із рота

Неприємний запах із рота — це те, чого, я певен, ніхто з нас ніколи не хотів би. Є багато хвороб, які можуть спричинити неприємний запах із рота. Але курці також мають неприємний запах з рота. Речовини, що містяться в сигаретах, накопичуються в роті та викликають неприємний запах. Зменшення слиновиділення в роті готує ґрунт для багатьох захворювань. Неприємний запах із рота є одним із них. Будь-хто, хто курить чи намагається курити, має бути до цього готовий.

Знебарвлення зубів неминуче

У курців у роті накопичується смола. Дьоготь, що накопичується на зубах, викликає знебарвлення зубів. Ці темно-коричневі зміни кольору викликають цю ситуацію, особливо естетичну, у курців. Це головний шкідливий ефект куріння.

З утискає кровоносні судини в роті

Ще одна погана риса цього нікотину, що входить до складу сигарет, – його судинозвужувальну дію. При звуженні вен кровотік у яснах зменшиться. Він запобігає попаданню достатньої кількості кисню та клітин крові до ясен. У цьому випадку самозахисна функція ясен слабшає. Однак це послаблює його репаративні властивості. Рот тепер більш уразливий для фактора хвороби, що виникає у роті.

Сприйнятливість до захворювань ясен збільшується

Куріння підвищує схильність до багатьох системних захворювань і ставить їх у групу ризику. Дослідження підтверджують, що він має десятки прямих ефектів на респіраторні та серцеві захворювання.

Фраза «здоров’я починається у роті» у цій ситуації набуває сенсу. При курінні звужуються судини в роті, знижується слиновиділення, а разом з ним і безліч поганих ситуацій. Якщо перейти до наукової основи предмета, то зниження місцевого тиску кисню в результаті звуження судин дозволяє розмножуватися та рости анаеробним бактеріям. Це також може посилити прикріплення бактерій до щок та ясен.

Куріння є однією з провідних причин, що негативно впливають на прогрес захворювання ясен. Негативно впливає на захисний механізм ясен. Таким чином, це робить ясна більш уразливими для бактерій. Запобігає появі перших ознак хвороби. Оскільки кровоносні судини звужені, немає навіть такого простого симптому, як кровотеча. Це послаблює реакцію лікування, застосовуване стоматологом. Більше того, одужання від куріння може зберігатись протягом дуже обмеженого часу.

Крім того, результати досліджень показали, що у людей, що палять, значно знижується рівень кісткової тканини в роті. Враховуючи цю ситуацію, слід мати на увазі, що курець може втратити зуби через рецесію ясен та кісток, навіть якщо у нього немає карієсу.

Шкідливість куріння безмежна. Я включив 5 життєво важливих пунктів до своєї статті. Я намагався донести їх до вас із їхніми причинами.

Куріння є початком багатьох хвороб. Давайте триматися подалі, ніколи не втомлюватися розповідати про шкоду.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11