НАШІ ПАРТНЕРИ

Партнери Спеціалізованого Центра Стоматології «Клініка Слаутинського»
3M ESPE

Відома в усьому світі як компанія, що запропонувала стоматологічному ринку нові ідеї, кардинально змінили уявлення про технології в стоматології в таких областях, як реставраційна і косметична стоматологія, ортопедія, ортодонтія, профілактика і інфекційний контроль.

Система прецизійних рішень Lava® Precision Solutions заснована на використанні цифрових і комп’ютерних технологій поряд з досягненнями в галузі матеріалознавства, завдяки чому було створено цілий ряд інноваційних продуктів.

ANTHOS

Anthos є лідируючим італійським виробником стоматологічних установок, які забезпечують пацієнтам максимально комфортне проведення стоматологічних процедур.

Великий спектр продукції, виключно продуманий дизайн, визнана якість – ключові слова, які цей бренд придбав в стоматологічній області за 60 років роботи.

DENTSPLY

DENTSPLY International, Inc є провідним виробником і дистриб’ютором стоматологічних та інших медичних витратних матеріалів.

EMS

EMS Electro Medical Systems SA була заснована більше 30 років тому в Швейцарії. Виробляє широкий спектр медичного обладнання високої точності і стоматологічних інструментів, в традиціях бездоганної швейцарської якості.

GC

GC – хімічна науково-дослідна лабораторія створена в 1921р. в Ікебукуро, Токіо.

Корпорація GC, володар медалі Якості Японії, найвищої нагороди за контроль якості у всьому світі, виробляє більше 600 різних продуктів для стоматології, охоплюючи весь спектр витратних матеріалів, інструментів і апаратів для стоматологічної практики та стоматологічних лабораторій.

 

STERN WEBER

У 1967 році Штерн Вебер випустив першу стоматологічну установку. З цього часу стоматологічні установки Stern Weber завжди відповідають найвищим вимогам, що гарантує високу надійність, відповідний жорсткими міжнародними стандартами рівня гігієни, досконалу ергономіку і чудові експлуатаційні якості, завдяки використанню передових технологічних розробок та інновацій.

VATECH

Компанія VATECH, заснована в 1992 році, є визнаним виробником високотехнологічного медичного обладнання діагностичних систем цифрової візуалізації в стоматології, зокрема: панорамних апаратів, радіовізіографів.

VATECH випускає передове медичне обладнання, яке відповідає всім сучасним вимогам і стандартам безпеки, а часом і перевершує їх.

KONUS K3PRO

Konus k3pro, Німеччина. Наукові розробки в області імплантології.

Виробництво імплантів, аксесуарів для протезування та хірургічних операцій, лабораторних інструментів та стоматологічного обладнання.

ПАНМЕД

Українська компанія виробляє медичні меблі, світильники поля, УФ камери і цілий ряд іншого обладнання медичного призначення.

Висока якість, відповідність усім сучасним вимогам і стандартам безпеки є візитною карткою компанії ПАНМЕД.

MYOBRACE

Myobrace – це міжнародний бренд, створений компанією Myofunctional Research Co. (MRC). Компанія MRC заснована австралійським стоматологом доктором Крісом Фарреллом в 1989 р. Вона розробляє інноваційні внутрішньоротові апарати для лікування причин скупченості зубів, аномалій щелепно-лицьового розвитку і порушень дихання уві сні.