Діагностиці в нашому Центрі Стоматології ми приділяємо особливу увагу, тому що правильно проведена діагностика – запорука успішного лікування в майбутньому.

Ми пропонуємо нашим пацієнтам повний спектр діагностичних послуг.

Рентгенодіагностика

Візіографія (прицільний цифровий знімок) – його роблять для діагностики стоматзахворювань зуба і контролю під час і після його лікування.
Ортопантомограма – 2D рентгендослідження (площинне зображення щелеп для бачення загальної картини стану кісткової тканини і наявності патологій зубчатощелепної системи в цілому). Це дослідження допоможе виявити приховані проблеми, такі як: кісти, зуби, які непрорізались, кісткові новоутворення, парадонтальні кишені, а також закладку постійних зубів для ортодонтичного планування.

Складне, але дуже важливе дослідження практично для всіх видів втручань в стоматології – терапії, ортодонтії, хірургії – комп’ютерна томографія (3D) – об’ємне рентгензображення щелеп.

І це дослідження на найновішому німецькому апараті ми пропонуємо Вам зробити, не покидаючи клініки.

Комп’ютерна томографія допомає виявити додатковий канал в зубі, правильно спланувати постановку імпланта, визначитись з тактикою ортодонтичного лікування і багато іншого.

Також для наших пацієнтів, що мають нерівні зуби (ортодонтичні проблеми), ми пропонуємо дослідження бокової і прямої проекції черепа – телерентгенографію.

Для правильного планування ортодонтичного і ортопелієського лікування ми також робимо діагностичні моделі щелеп, щоб мати змогу змоделювати прототип майбутнього положення зубів або постановку зубів в щелепі при їх відсутності.

Діагностичні фотографії – також дуже важлива складова діагностики. Для ортодонтичних пацієнтів – це можливість бачити, як змінюється прикус під час лікування і порівняти результати до і після лікування. Для пацієнтів, які хочуть змінити свою посмішку діагностичні фотографії потрібні для того, щоб змоделювати нові зуби за допомогою спеціальної комп’ютерної програми («Смайл дизайн»).

Важливо!

Тільки якісна і виконана повністю діагностика дозволяє правильно встановити діагноз і вибрати успішну тактику лікування.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11