Технології
КОМП'ЮТЕРНА ТОМОГРАФІЯ (КТ)

Сучасний 3D томограф, який використовується в нашій клініці, дозволяє за лічені хвилини провести якісне і безпечне обстеження. Всього за 14 секунд випромінювач томографа встигає зробити повний оборот навколо голови пацієнта. З протилежного боку його випромінювання вловлює сенсор, який передає дані на комп’ютер. В результаті: за ці секунди КТ встигає зробити до 200 знімків, на підставі яких створюється тривимірна реконструкція.

Тривимірне зображення в межах стоматологічної клініки: швидко, легко, вигідно!

Хоча комп’ютерна томографія є більш дорогим методом діагностики, ніж панорамний або прицільний рентгенівський знімок, це необхідні і виправдані витрати. КТ не тільки знижує ризики і дає можливість отримати якісне медичне обслуговування, але і дозволяє стежити за якістю отриманого стоматологічного лікування. Втім, краще дати слово лікарям – нехай вони самі пояснять, чому віддають перевагу комп’ютерної томографії та в яких випадках звичайного рентгенівського знімка недостатньо.

КОМП'ЮТЕРНА ТОМОГРАФІЯ (КТ)
Комп'ютерна томографія (КТ) – об'ємний 3D-знімок щелепи, виконаний в цифровому форматі. Це сучасна і дуже точна діагностика, що дозволяє лікарю подивитися зображення щелепи пацієнта під будь-яким кутом і в будь-якій проекції.
ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЦІЄЇ ДІАГНОСТИКИ:
 • Травми і пошкодження зубів і щелеп.
 • Ускладнення після проведення ендодонтичного (внутріканального) лікування.
 • Захворювання верхньощелепних пазух.
 • Планування хірургічних операцій, в тому числі імплантації.
 • Виявлення прихованих каріозних порожнин.
 • Планування ортодонтичного, терапевтичного, ортопедичного лікування.
 • Аномалії розвитку і положення зубів і щелеп.
 • Контроль якості проведеного лікування.
А які переваги Комп'ютерної томографії?
Точна діагностика
Панорамні знімки та інші види діагностики не дають стільки інформації, як комп'ютерна томографія. Така точність особливо важлива на стадії планування складних стоматологічних процедур, операцій, встановлення імплантів. Реконструкція, створена за допомогою КТ, зводить до мінімуму можливі ризики, дозволяє максимально точно підібрати імпланти.
Променева безпека
Променеве навантаження, що отримується під час томографії зубів, набагато менше, ніж у більшості методів діагностики із застосуванням рентгенівського випромінювання. Дотримуючись найкращим практикам безпеки, 1м3в в рік, за рік можна було б 20 раз пройти цю процедуру, не побоюючись за своє здоров'я.
Швидкість проведення процедури
Менше, ніж за хвилину КТ здійснює повний оберт, роблячи за цей час близько 200 знімків. Створення тривимірної моделі займає ще кілька хвилин.
Збереження результатів дослідження
Створена реконструкція зберігається в електронному вигляді, тому завжди може бути відновлена в разі втрати. Модель можна легко масштабувати, подивитися під іншим кутом або зрізом. Електронні результати томографії при необхідності можуть бути скопійовані самому клієнту або іншим фахівцям.
ОРТОПАНТОМОГРАМА ОПТГ
Ортопантомограма (ОПТГ) – це оглядовий рентгенівський знімок нижньої і верхньої щелеп, що дозволяє розглянути стан тканин лише в горизонтальній площині.
Показання до проведення даної діагностики:
 • Лікування захворювань зубів і ясен: флюс, кісти і гранульоми, пульпіт, пародонтит і рухливість зубів.
 • Видалення зубів.
 • Підготовка до ортодонтичного лікування.
 • Травми щелепної системи.
 • Контроль результатів лікування, протезування або імплантації зубів.
ТЕЛЕРЕНТГЕНОГРАФІЯ ТРГ
Телерентгенографія (ТРГ) — рентгенологічне дослідження, яке використовується в ортодонтії. Являє собою бічній або прямий знімок черепа.
ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЦІЄЇ ДІАГНОСТИКИ:
 • Аналіз правильності розташування верхньої і нижньої щелеп в просторі черепа.
 • Виявлення нахилу зубів щодо основи черепа.
 • Визначення типу прикусу.
 • Визначення типу росту лицьового скелета.
 • Проведення оцінки м'яких тканин обличчя.
АВТОКЛАВ
Мистецтво стерилізації
Classic був розроблений, щоб зробити роботу легше за рахунок оптимізації часу і витрат. Шість програм стерилізації (одна з яких програмується), всі вони оснащені сушінням, що може налаштовуватися, і вибираються безпосередньо на практичному графічному ЖК-дисплеї, вбудованим в клавіатуру софт-тач. Classic розроблений для полегшення і оптимізації роботи тих, хто його використовує його: Компоненти тривалий час тестувалися в лабораторії, тому якість матеріалу і функціональність програм зробили цей продукт зразком в стерилізації.
Більше тридцяти років компанія Mocom спеціалізується на виробництві стерилізаційного обладнання.
Автоклав останнього покоління цього знаменитого італійського бренду воістину є синонімом стерилізації. І саме тому ми зробили свою гігієну нашої ВІРОЮ і БЕЗПЕКОЮ. Це важлива вимога в сучасній медицині з урахуванням здоров'я людини і полегшення роботи медичних працівників. Використання новітніх технологій, прийняття суворих протоколів виробництва і контролю, досвід кваліфікованого та спеціалізованого персоналу в розробці систем стерилізації - головні відмінності цих автоклавів. Тому ми абсолютно спокійні в своїй практиці, коли на сторожі стерильності коштує таке унікальне обладнання.
Ультразвуковий апарат для складних операцій на щелепі Пьезотом

Пьезохірургічний апарат є альтернативою класичним обертовим інструментам (борам і фрез). Принцип дії його заснований на використанні ультразвукових коливань.
Головна особливість - робота тільки з твердими кістковими тканинами, при цьому не травмуються розташовані поруч м'які тканини, нерви і судини. Мала травматичність і безболісність оперативного процесу - безсумнівно, головні переваги пьезохірургіі.

Крім того, антибактеріальні властивості ультразвукових коливань мінімізують ризики ускладнень після операції. Як наслідок, у пацієнта значно скорочується весь післяопераційний період. Пьезохірургія застосовується також при заборі кісткового матеріалу для подальшої його пересадки, коли потрібні місця для забору кістки виявляються недоступні для бормашини.

Метод пьезохірургіі ідеальний для щадного видалення зубів, кіст.

Переваги пьезотома:
 • Виборча ріжуча здатність, відсутній ризик пошкодження м'яких тканин
 • Дуже тонкий розріз, що дозволяє зберегти максимальний обсяг кісткової тканини
 • Контрольоване охолоджування для кращого загоєння кісткової тканини
 • Точна відрегульована вібрація насадки
ЕЛІО Мікроскоп

ЕЛІО - мікроскоп нового покоління, розроблений французькими інженерами. ELIO HDM є кульмінацією суворого підходу до деталізації з метою надати краще рішення для дій, які потребують великого збільшення.

Мікроскоп нового покоління з незрівнянним 60-кратним збільшенням здатний виявляти найдрібніші деталі в структурі зуба і в м'яких тканин.

Призначений для знаходження і лікування особливо складних каналів, переліковування раніше лікуваних, тонкої обробки зубів під вініри і вкладки, полірування зубів після зняття брекетів, проведення професійної гігієни.

Використовується при хірургії та імплантації, так як має, крім 60-ти кратного збільшення, вбудований потужний хірургічний світильник з можливістю он-лайн трансляції та відеозйомки операції.

Стоматологічний діодний лазер PICASSO

Стоматологічний діодний лазер PICASSO призначений для роботи на м'яких тканинах порожнини рота і зубів, а також, для відбілюючих процедур.

Даний стоматологічний лазер дозволяє стоматологу перейти на більш зручний для себе і, значно менш травмуючий для пацієнта, метод лікування пародонтальних тканин, внутрішньоротової хірургії, а також, успішно виконувати широкий спектр інших завдань.

Процедури за допомогою лазера PICASSO проводяться швидко, легко і без післяопераційних ускладнень. Анестезія та додаткове медикаментозне лікування використовується в дуже рідкісних випадках. У переважній більшості випадків при виконанні хірургічних процедур досить застосовувати лише поверхневий анестезуючий гель. При проведенні процедур лікування, дезінфекції, биостимуляции - анестетик не застосовується взагалі. Використовується також для безболісного і безкровного способу висічення вуздечок мови і губ у дітей і дорослих.

Прилад дозволяє проводити:
 • Лікування, мікростимуляції і дезінфекції тканин, що оточують зуб.
 • Видалення або розрізання м'яких тканин шляхом їх випарування (абляції)
Центрифуга ЕВА 200 (Німеччина)
logo

Центрифуга ЕВА 200 (Німеччина) - нова центрифуга розроблена для отримання збагаченої плазми крові для проведення плазмотерапіі, а також фібринових згустків, які використовуються після хірургічного втручання або при імплантації.

Є кращою на ринку центрифуг, так як повністю виключає вібрацію при центрифугуванні, що дуже важливо для збереження інформації клітин

Апарат AIRFLOW PROPHYLAXIS MASTER
Апарат Air-Flow Prophylaxis Master - це новітня розробка компанії EMS для протоколу GBT, розроблений в Дослідницькому центрі компанії EMS після більш ніж 100 000 годин технічних і клінічних тестів, у співпраці з провідними світовими стоматологами. Це унікальне рішення для запобігання і лікування карієсу, профілактики захворювань пародонту та підтримуючої терапії. Апарат Air-Flow Prophylaxis Master повністю відповідає вимогам трьох основних видів лікування згідно Guided Biofilm Therapy і дозволяє швидко і безпечно видаляти біоплівку, пігментований зубний наліт з над- і підясневих поверхонь і мінімально інвазивним способом видаляти мінералізовані зубні відкладення з натуральних зубів, реставрацій і імплантатів.
Основними складовими апарату є:
 • 1. Інтегроване магнітне з'єднання контейнера з порошком під тиском
 • 2. Ємність для рідини
 • 3. Контейнер для порошку AIR-FLOW
 • 4. Температура води, що регулюється AIRFLOW®/PERIOFLOW®
 • 5. Наконечник AIRFLOW®/PERIOFLOW®
 • 6. Регулятор кількості води для AIRFLOW®
 • 7. Температура води, що регулюється PIEZON®
 • 8. Ультразвуковий наконечник PIEZON® LED з підсвіткою
 • 9. Регулятор кількості води для PIEZON®
 • 10. Нова технологія NO PAIN
МОНІТОР ПАЦІЄНТА. ІНФУЗОМАТ

Монітор пацієнта - це прилад для постійного контролю параметрів життєдіяльності тяжкохворих або оперованих пацієнтів. Який є значним досягненням сучасної медицини, монітор пацієнта дозволяє істотно полегшити спостереження за хворими, які перебувають в палатах інтенсивної терапії і реанімації. Монітор пацієнта оснащено термопринтером, датчиками неінвазивного артеріального тиску (НІАД) і частоти пульсу, датчіктемператури тіла, частоти дихання, пульсоксиметр. Прилад оснащений рідкокристалічним екраном, на який одномоментно виводяться всі необхідні життєво важливі показники стану пацієнта, що дозволяє не тільки прийняти своєчасні заходи в разі тривожних сигналів, але і здійснити належну профілактичну роботу, відстежуючи значення показників приладу і проводячи їх аналіз.

Інфузомат - пристрій, що дозволяє відміряти і ввести пацієнту точне дозування певного лікарського препарату, проконтролювати швидкість введення. Переваги: можливість контролювати процес, періодичність переданих ліків, введення точних доз необхідного препарату; ритмічність введення засобу при проведенні тривалої процедури; автоматичне керування процесом лікування;

КИСНЕВИЙ КОНЦЕНТРАТОР

Кисневий концентратор призначений для швидкого насичення киснем тканин і органів в разі відмови дихання.

Має великий ЖК дисплей, що відображає дуже важливі показники такі як: кількість включень, робочий тиск компресора, час таймера, сумарний час, які дозволяють більш точно планувати і контролювати процес лікування.

ПОРТАТИВНИЙ РЕНТГЕН

Портативний рентген спрощує процес рентгенологічного дослідження, роблячи його більш комфортним для лікаря і пацієнта.

У порівнянні зі звичайним рентгенівським апаратом, він значно економить час, має низьке променеве навантаження і дозволяє обстежити пацієнта навіть під час операції.