В наш час доступний великий спектр засобів індивідуальної гігієни, для того щоб наші зуби служили довго і безпроблемно! Але, на жаль, люди втрачають зуби внаслідок недостатньої гігієни, травм, карієса і його ускладнень.

В Центрі Стоматології «Клініка Слаутинського» досвідчені лікарі-ортопеди допоможуть Вам відновити зуби для віновлення нормальної функції жування, краси і здоров’я.

Методики і матеріали, що приміняються в сучасному протезуванні, постійно вдосконалюються. Ми використовуємо в практиці найсучасніші, перевірені матеріали і виконуємо роботи будь-якої складності.

Видалив зуб чи декілька зубів, багато пацієнтів відкладають протезування на невизначений час, не думаючи про наслідки. Чим більше часу пройшло після видалення зуба, тим складніше буде протезування.

Перед початком будь-якого лікування лікар-ортопед проводить додаткові дослідження пацієнта:

  • панорамну або 3D рентгенографію;
  • діагностичну фотографію;
  • діагностичні моделі щелеп.

На основі цих досліджень створюється план лікування.

Крім того, часто лікар звертається по допомогу до зубного техніка для виготовлення прототипу майбутніх зубів (моделювання). Технік на отриманих моделях в спеціальному обладнанні моделює розмір, форму, і постановку майбутніх зубів з урахуванням руху щелеп і рівномірного розподілення жувального навантаження.

Для відновлення одного чи декількох зубів використовують коронки, які бувають  на металевій і безметалевій основі.

Види коронок:

Металокерамічні

Металокераміка використовується у випадку довготривалого тимчасового протезування при встановленні імплантів. Рідше — при постійному протезуванні, коли ступінь зруйнованості зуба настільки велика, що забезпечити міцність конструкції можливо лише з допомогою жорсткого литого каркасу. Метал і керамічна маса підбираються виходячи з конкретної ситуації.

Важливо!

Якщо зуб значно зруйнований і в ньому проліковані кореневі канали, необхідно обов’язково накрити такий зуб коронкою.

Коронки на безметалевій основі

Безметалева кераміка дозволяє відмовитися від металевого каркасу. Замість металевого каркасу приміняється прозора основа з особливої біоенертної кераміки (Empress, циркон), за міцністю не поступається металу.

Важливо!

На період виготовлення постійної конструкції, лікар ставить тимчасові коронки або протез. Таким чином, пацієнт ніколи не виходить з клініки без зубів.

Мікропротезування це сучасний і перспективний метод відновлення відсутньої частини зуба, що дозволяє відтворити його природню форму і колір з матеріалу, ідентичного власній емалі зуба.

Для відновлення великої кількості втрачених зубів, а також кінцевих дефектів (коли відсутня частина жувальних зубів) використовують протези:

Види протезів:

  • повний знімний протез на акриловому базисі;
  • бюгельний протез з кламерами на металевому або ацеталовому базисі;
  • бюгельний протез з замками на металевому базисі;
  • протези на телескопічних коронках.

Протезування на імплантах

Це окрема область протезування, що потребує спеціальних знань і навичок від лікаря. На імплантах можуть виготовлятися як поодинокі коронки, так і містки. Крім того, вони можуть виконувати роль додаткової опори і утримувати знімні конструкції.

Важливо!

Переваги імплантації в тому, що немає необхідності “обтачувати” під коронки сусідні зуби.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11