Багато пацієнтів відчувають страх перед соматологічними процедурами.

Страх лікування зубів (дентофобія) — не такий безпечний, як може здатися на перший погляд. Тремтіння, паніка, притуплення реакції можуть сильно ускладнити процес лікування. Люди, схильні до дентофобії, готові лікувати зуби навіть під загальним наркозом. Проте, це може викликати серйозні побічні ефекти. Як же бути?

Для пацієнтів нашого Спеціалізованого Центру Стоматології ми пропонуємо оптимальне рішення цієї проблеми – седацію.

Важливо!

Седація (лікування зубів уві сні) — підвищує комфортність процедури і широко застосовується в протезуванні, імплантації зубів, хірургічній і дитячій стоматології. Це ефективна антистрес-методика, яка дає можливість зекономити час, нерви і здоров’я.

Седація напрямлена на заспокоєння і занурення пацієнта в сон. Комбінація нешкідливих седативних препаратів в поєднанні з місцевою анестезією забезпечує повне емоціональне і фізичне розслаблення пацієнта. Методика захищає від болю і інших негативних емоцій, але при цьому дозволяє пацієнту зберегти всі життєво важливі рефлекси.

Таким чином процес лікування проходить по відчуттям пацієнта швидко і безболісно, а медичні ризики при седації знижуються до мінімума.

Переваги процедури седації

Седативна підтримка незамінна не тільки для пацієнтів, що страждають на дентофобію. За бажанням хворого і відсутності протипоказань методика використовується для підвищення рівня комфортності майже будь-якої стоматологічної процедури – від простого встановлення пломби до складних операцій.

Метод суттєво полегшує проведення наступних процедур:

  • множинної імплантації;
  • синус-ліфтинг (нарощування кісткової тканини);
  • процедуру видалення зубів мудрості;
  • довготривале (більше 3ох годин) стоматологічне лікування дітей.

Завдяки седації можна провести максимальну кількість процедур в мінімальні терміни, що скорочує кількість візитів до лікаря, економить силу та час пацієнта.

Показання і протипоказання при седації

Седація – не наркоз. Помилково плутати седацію з загальною анестезією. При седації не приміняються характерні для наркозу м’язеві релаксанти і наркотичні речовини, що викликають побічні ефекти.

Якщо у пацієнта є: стенокардія, аритмія, гіпертонічна хвороба, то занепокоєння перед відвідуванням стоматолога а також адреналін в розчині для місцевої анестезії можуть викликати різкі перепади артеріального тиску і ускладнення зі сторони серця. В цих випадках, седація і контроль анестезіолога за станом пацієнта дозволяють уникнути подібних проблем.

Застосування седації не протипоказані при проблемах з серцем і судинами. Навпаки, седативна підготовка рекомендується при кардіо-патологіях. Седативні препарати знімають стрес, сприяють нормалізації артеріального тиску, що важливо для пацієнтів-гіпертоніків, що зазнають хвилювання під час візиту до стоматолога.

Поверхнева седація практично не має протипоказань і безпечна в усіх випадках, крім вагітності, а також при наявності алергії до місцевого анестетика і міастенії (нервово-м’язевому захворюванні).

Важливо!

Підготовка до седації

Седація не потребує від хворого складної підготовки – до проведення процедури необхідно лише утриматися протягом 4 годин від їжі, кави, міцного чаю. Також лікарі не рекомендують вживати алкоголь в день седації.

Після закінчення процедури пацієнти помічають відсутність болю і наявності лише легкої сонливості. Пацієнту пропонується відпочити в клініці, поки він остаточно не прийде в себе.

Протягом 4-6 годин може зберігатися невелика сонливість, слабкість, легке головокружіння або нестійкість ходьби – самостійно керувати автомобілем в день лікування не рекомендується.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11