Наші консультанти
Мартон Якубович
Професор 3 європейських університетів, магістр наук в області імплантації, щелепно-лицевої та реконструктивної хірургії, консультант Європейського банку донорської кістки

Дослідницькі наукови роботи на базі медичних універсітетів Ізраїля, Румунії, Австрії, Німеччини, США. Експерт з імплантології EDA, DGZI, DGOI.

Дипломант ICOI, лектор і фахівець-консультант імплантологічних об’єднань Німеччини. Член ради директорів Apsun – Центр стоматологічних досліджень імплантів і освітній центр, Корея.

Консультант Европейського Банку донорської кістки, Австрія

Один із засновників навчального центру “Міжнародний центр стоматологічної освіти Dr.Borrmann / Dr.Yakubovich”.

Власна практика в м. Пфорцхайм, Німеччина.

Путь Сергій
д.м.н., лікар-імплантолог, щелепно-лицьовий хірург, доцент кафедри щелепно-лицевої хірургії Ярославського медуніверситету

Основна спеціалізація – кістково-пластична хірургія, розробка методів реабілітації пацієнтів в складних клінічних ситуаціях.

Має досвід в розробці оригінальних методів реконструкції альвеолярних відростків з застосуванням аутокістки  та використання біоматеріалів. Є фахівцем з комбінованого знеболювання в амбулаторній стоматологічній практиці з багаторічним досвідом.

Автор ряду наукових статей і розробок. Навчався в Швеції, Франції Італії та Німеччини.

Бадьїн Іван
К.м.н., лікар фізіотерапевт-реабілітолог вищої категорії, фахівець з стовбурових клітин і ПРФ

Старший ординатор «Українського НДІ медицини транспорту МОЗ України», отримав нагороди «Майстер золоті руки», «Еліта народної медицини», вищу нагороду в компліментарній медицині – Зірка Магістра.

Досконало володіє методом су-джок, різноманітними масажними, психоенергетичними, кінезіологічними, енергоінформаційними і біотехніками техніками, майстер Reiki.

Провідний спеціаліст-консультант Клініки «Инфинити» з стовбурових клітін та ПРФ.

Мозолюк Олена
К.м.н., доктор філософії, лікар-стоматолог, фахівець з суглобової дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба

Захистила дисертацію на тему: “Клініка, діагностика, лікування та профілактика дисфункціональних станів скронево-нижньощелепного суглоба”.
Автор наукових статей та розробок, присвячених проблемам дисфункцій.
Консультант клініки з проблем дисфункцій СНЩС (артритів, артрозів).
Доктор медицини Загребського Університету.
Консультант клініки з питань застосування альтернативних засобів і методів діагностики та лікування стоматологічних захворювань.

Джон Флаттер
лікар-ортодонт, спеціаліст з дихальних програм, професор трьох університетів (Лондонського, Каліфорнійського, Сіднейського)

Один з основоположників біологічного виправлення прикусу (разом з Джоном Мью). Головний консультант компанії M.R.C.

Джон Флаттер відкрив понад 400 майданчиків Міобрейс по всьому світу.
Лікар є президентом штату Квінсленд Австралійської асоціації краніофасціальной ортопедії.
Прочитав лекцію про міофункціональний вплив на зростання особи і зубний ряд у шістдесяти восьми країнах за останні двадцять років
Опублікував статті в журналах по всьому світу, в тому числі в журналі IAO «Негативні ефекти дихання через рот».

 

Австралійський Ортодонтичний Центр
Стоматологічна клініка

Наші українські партнери які є офіційними представниками компанії M.R.C. і навчальним центром системи Myоbrace. Беруть участь у проведенні спільних навчальних програм, а також презентацій системи Myоbrace. Організовують з нашим Центром спільні круглі для обговорення особливо складних випадків та складання планів лікування.