Здорові зубки дитини – важлива частина її здоров’я і є індикатором стану внутрішніх органів, сигналізуючи про можливі проблеми.

Важливо!

Діти в період їх активного росту мають ще несформовану емаль і тому дуже схильні до карієсу.

Більш швидке протікання захворювань зубів у дітей, порівняно з дорослими, створює передумови до великого числа запальних ускладнень.

Це може призвести до раннього видалення зубів, навіть до більш складних видів хірургічного лікування. Тому нагляд досвідченого дитячого спеціаліста за розвитком дитини з першого року життя забезпечує сучасну корекцію вроджених відхилень і можливу профілактику як тимчасових так і постійних зубів.

Розроблений на базі “Клініки Слаутинського”, при підтримці міської адміністації і відділу освіти, проект «Цікава і зрозуміла стоматологія в шкільних і дошкільних закладах м.Бровари» дозволив лікарям нашої клініки донести до батьків та їх дітей виняткову важливість догляду за зубами з раннього віку.

Впроваджена в роботу клініки інформаційна мультимедійна компьютерна програма «Зрозуміла стоматологія» дозволяє ввести дитину в процес лікування і тим самим позбавити його від страху перед стоматологами. Дитина отримує інформацію про проблеми з зубками і їх рішення з цікавих пізнавальних мультфільмів. Так формується правильне сприйняття відвідування стоматолога і діяльності лікаря.

В свою чергу батьки отримують відповіді на свої запитання:

  • що робити з молочними зубами – лікувати, видаляти чи не чіпати взагалі;
  • коли треба з’являтися на прийом до лікаря-ортодонта, як правильно і з якого віку доглядати за зубками дитини;
  • які профілактичні процедури можна робити дітям, в якому віці і з якою періодичністю.
Важливо!

Основна задача – пояснити необхідність і переваги профілактичних заходів, таких як:

  • профілактична чистка зубів;
  • фторування зубів (лікування карієсу на початковій стадії без використання бору);
  • герметизація (захист) фісур жувальних зубів, що є малоінвазивними, малозатратними, але дуже дієвими процедурами на шляху до повного стоматологічного здоров’я дитини на довгі роки.

Прививати культуру здорового образу життя необхідно з раннього віку – це основна задача дитячих стоматологів “Клініки Слаутинського” — Спеціалізованого Центра Стоматології!

Наші лікарі дитячої стоматології завжди знаходяться в авангарді нових технологій лікування, що мають запропонувати найбільш якісні послуги. 

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11