Щоб досягти успіху в ортодонтичній терапії, необхідно дотримуватися кількох простих правил.
Вони дозволять не лише отримати здорові та рівні зуби, а й підтримувати тканини пародонту у хорошому стані. Що слід враховувати при носінні ортодонтичного апарату? Чого слід уникати, щоб лікування ортодонту принесло найкращі результати?
Використовуйте аксесуари для пацієнтів з апаратом.
Підтримання належної гігієни порожнини рота при носінні ортодонтічного апарату сильно впливає на ефективність терапії. Щоб зберегти здоров’я зубів та тканин пародонту, слід стежити не лише за чистотою зубів, а й за самими брекетами. Щоденний туалет вимагає трохи більше уваги та відповідальності, а також використання спеціального приладдя та препаратів.
Перш за все, у вас має бути підходяща кисть. Для правильного видалення нальоту з поверхні зубів і області апарату слід використовувати зубну щітку, що має невелику голівку з м’якою V-подібною щетиною, яка ідеально підходить для очищення деталей апарата, навіть твердих досягти. Ергономічна ручка забезпечує комфорт та свободу маневрування всередині рота.
Варто вибирати зубну пасту з ортодонтичним апаратом. Такий продукт має гелеву формулу, що проникає в найменші куточки та закутки, що дозволяє одночасно очищати ротову порожнину та кожну частину апарату. Спеціалізований препарат зменшує відкладення нальоту та зміцнює зубну емаль, додатково заспокоює подразнення ясен та піклується про їхнє здоров’я.
Не можна забувати про необхідність промивання міжзубних проміжків. Щоб подолати деякі обмеження, пов’язані з постійним кріпленням брекетів до поверхні зубів, варто використовувати ортодонтичну нитку. Він оснащений вбудованою ниткою для спрямування нитки між зубами. Це також дозволяє очищати перемички та порожнини між з’єднаннями проводів камери. Крім того, рекомендується використовувати міжзубні йоржики , конструкція яких полегшує роботу в порожнині рота та забезпечує ретельне видалення залишків їжі навіть із вузьких проміжків.
Корисний також спеціальний ортодонтичний віск, який заспокоює подразнення слизової оболонки, викликані брекетами на зубах.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11