У нашій культурі є приказка, що посмішка – візитна картка людини. З цією народною мудрістю важко не погодитися, адже перше враження, яке ми виробляємо на оточуючих, багато в чому ґрунтується на нашому зубному ряду. Ось п’ять способів зберегти ваші зуби міцними та здоровими.

Способ зберегти зуби міцними – кальцій у вашому раціоні

Це основний будівельний матеріал зубів і кісток, тому, якщо ви хочете мати гарну та здорову усмішку, ви не повинні вичерпати його у своєму щоденному раціоні. Природним джерелом цього є молочні продукти. Склянка молока, натурального йогурту, кефіру або кислого молока повинна бути включена в меню кожного, хто хоче мати міцні зуби. Пам’ятайте, однак, що ці продукти не задовольнятимуть добову потребу організму в кальції, особливо через утруднене засвоєння. Тому ми маємо підтримувати себе добавками.
Дослідження показують, що в середньому наша дієта забезпечує організм лише половиною добової потреби у цьому інгредієнті. Решту краще доповнити правильними добавками.

Способів зберегти зуби міцними – гігієна порожнини рота

Це одна з найважливіших речей, які ми повинні пам’ятати, коли хочемо насолоджуватися гарною усмішкою. Головне правило: чистити зуби після кожного прийому їжі. Однак мало хто пам’ятає, що ми також повинні дбати про гігієну мови та щік. Не менш важлива у цьому питанні і зміна щітки – її рекомендується міняти до трьох разів на місяць! Після чищення всього рота варто наприкінці використовувати нитку.
Догляд за зубами зовні – дуже важливе питання. Проте варто забувати і правильне харчування, тобто підтримувати їх і зсередини. Насамперед, це забезпечення необхідної кількості кальцію. Ви можете бути впевнені, що цей елемент знаходиться на правильному рівні, використовуючи добавки як доповнення до свого щоденного раціону.

Способи зберегти зуби міцними

Якщо ви опинилися в ситуації, коли ви не можете повністю подбати про гігієну ротової порожнини, є інші альтернативи, такі як полоскання водою. Ще один метод – жувальна гумка, яка не тільки освіжить дихання, але й позбавить бактерій.

Правильне харчування

Мало хто знає, що споживаючи звичайну їжу щодня, ми підтримуємо свої зуби. Як це відбулося? Одним із прикладів є жування сиру, що збільшує рН зубного нальоту. Все це робить наші зуби «стійкішими». Чому? Саме речовини, що містяться в цьому продукті, стимулюють організм до вироблення слини, яка своєю чергою, захищає наші зуби. Крім того, вони також сприяють зміцненню емалі.
Також варто пам’ятати про вітамін D, завдяки якому кальцій набагато краще засвоюється організмом, а також безпосередньо сприяє покращенню стану зубів. Ми можемо знайти його серед іншого в жирній рибі, але добавки також корисні для забезпечення достатньої кількості вітаміну D.
Також слід пам’ятати про всі корисні властивості, що містяться в овочах. Наприклад, броколі є джерелом коензиму Q10, який позитивно впливає на пародонтит, а також створює захисний бар’єр для ясен . Морква, крім зміцнення ясен, мінералізує зуби та стимулює організм до вироблення слини.
Нарешті, полуницю треба замінити, вона зробить наші зуби білішими.

Зелений чай

Виявляється, вживання зеленого чаю позитивно впливає наші зуби. Його дія майже нагадує фторування, адже чашка настою містить цілих 0,3 мг фтору! Завдяки цьому ми зміцнюємо зуби у приємний спосіб.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11