Все обладнання, яке продається в Україні з позначкою «медичне», сміливо множте на 3-5-10.

Оцініть об’єктивні фактори:

Крісло, в якому сидить пацієнт коштує від 12000 до 25000 долларів. Так, замість нього легко можливо купити середнього рівня авто. Ми не впливаємо на формування ціни, але виробники нам, клінікам, що працюють з кінцевими споживачами їх продукту, знижок не дають.

Вимоги до обладнання приміщень: усе, що ви бачите від стін до стелі, може досягати сотен тисяч доларів на 150 кв метрах. Жорсткі вимоги до обробки, матеріалів, що використовуються, стандарти і розміри приміщень – для стоматології дуже важливо.

При цьому ми створили затишок, починаючи з кімнати очікування. Штучний камін, новорічні іграшки, м’які дивани і крісла, все щоб людина не відчувала стресу.
– У вас так добре, що не хочеться іти, – говорять паціенти, які приходять до нас після робочого дня.

Лікар не має права зупинитися в розвитку. Тому що медецина одна з найдинамічніших сфер. Графік підвищення кваліфікації, наприклад, на 2020 рік вже створений! Вартість 1 курса доходить до 2500 євро

12 років у нас партнерські відносини з клінікою в Пфорцхайме. Лікарі навчаються з поїздками до Німеччини. У нас є доступ і до консультативної допомоги в складних випадках з нашими пацієнтами. Куратор нашої Клініки – професор 3х університетів Мартин Якубович:

  • консультант найбільших імплантологічних компаній,
  • розробник власної імплантологічної системи,
  • лектор міжнародних конгресів і конференцій,
  • консультант банку людської кістки в Австрії.

Матеріали. Це окрема стаття витрат. Замість спеціальних порошків «Еритритол» и «Гліцин» в багатьох стоматологіях досі використовують соду для гігієнічної чистки зубів. Ми вважаємо це медичним вандалізмом.
Де важливо ніжним пензлем писати картину, інший майстер вважає можливим мести мітлою.
Це недопустимо!

Лук, коса і ручка – ці слова, які мають декілька значень. Як і «дорого» для професійної стоматологічної клініки.
Пацієнти бачать чисті коридори, персонал, що посміхається, та блискучі інструменти. Це верхушка айсбергу, яка важлива. Пам’ятайте, що за нею стоїть ціла глиба

50 оттенков «дорого» (с). Всё оборудование, которое продается в Украине с пометкой «медицинское», смело умножайте на 3-5-10. Оцените объективные факторы:✅ Кресло, в котором сидит пациент, стоит от 12000 до 25000 долларов. Да, вместо него запросто можно приобрести среднего уровня авто. Мы не влияем на формирование цены, но производители нам, Клиникам, которые работают с конечным потребителем их продукта, дешевле нам не продают.✅ Требования к оборудованию помещений: всего, что вы видите от стен до потолка, может достигать сотен тысяч долларов на 150 кв метрах. Строгие требования к отделке, материалам, которые используются, стандарты и размеры помещений, – для стоматологии это всё архиважно.При этом мы создали уют, начиная с комнаты ожидания. Искусственный камин, новогодние игрушки, мягкие диваны и кресла. Чтобы человек, придя к нам, не чувствовал стресса.- У вас так хорошо, что не хочется уходить, – говорят пациенты, которые приходят к нам после трудового дня❤️.✅ Доктор не имеет права остановиться в развитии. Потому что медицина одна из самых быстро меняющихся и динамичных сфер. График повышения квалификации, например, на 2020 год уже расписан! Стоимость 1 курса доходит до 2500 евро12 лет у нас партнёрские отношения с клиникой в Пфорцхайме. Врачи обучаются с выездами в Германию. У нас есть доступ и к консультативной помощи в сложных случаях с нашими пациентами. Куратор нашей Клиники – профессор 3х университетов Мартин Якубович:? консультант крупейших имплантологических компаний,? разработчик собственной имплантологической системы,? лектор международных конгрессов и конференций,? консультант банка человеческой кости в Австрии.✅ Материалы. Это отдельная статья расходов. Вместо специальных порошков «Эритритол» и «Глицин» во многих стоматологиях до сих пор используют соду для гигиенической чистки зубов. Мы считаем это медицинским вандализмом.Где важно нежной кистью писать картину, другой мастер считает возможным мести дворовой метлой.⛔️ Это недопустимо!Лук, коса и ручка – это слова, которые имеют несколько значений. Как и «дорого» для профессиональной стоматологической клиники.Пациенты видят чистые коридоры, улыбающийся персонал и блестящий инструмент. Это верхушка айсберга, которая важна. Помните, что за ней стоит целая глыба☝️.

Опубліковано Клиника Слаутинского Понеділок, 9 грудня 2019 р.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11