Установка зубного імплантату відбувається швидше, менш стомливо і набагато більше необхідно, ніж думають багато людей. Це не лише питання естетики. Ось чому я збираюся пояснити все, що вам потрібно взяти до уваги, перш ніж встановлювати зубний імплантат. Щоб ви зробили це добре, з гарантіями і практично не підозрюючи про це, адже стоматологія сильно просунулася вперед і тепер насолоджуватися ідеальною усмішкою набагато простіше, ніж ви вважаєте.

Чому важливо мати зубний імплантат?

Якщо ви думаєте про естетику, ви маєте рацію, але є дві ще важливіші причини:

  • Відсутність зуба призводить до переміщення інших елементів. Це має велике естетичне значення і пізніше вам знадобиться пристрій для його виправлення. Але, перш за все, це збільшує ризик виникнення карієсу, оскільки втрачається правильне з’єднання між зубами і сприяє накопиченню зубного нальоту в просторах, що утворилися.
  • Ефективність втрачається при жуванні, що змушує шлунок працювати все старанніше і старанніше, що означає здоров’я травної системи.
  • Іншими словами, відсутність одного зуба має наслідки, що виходять далеко за межі чистої естетики моменту, воно має наслідки для здоров’я.

Як дізнатися, чи можу я отримати зубний імплантат?

Зубний імплантат апріорі може бути у кожного, але спочатку необхідно взяти до уваги та вивчити ряд елементів.

Насамперед необхідно перевірити стан здоров’я порожнини рота, щоб оцінити стан ясен, чи були раніше якісь проблеми або чи спостерігалася кровотеча при чищенні зубів чи жуванні. Але, як правило, після чищення або невеликого додаткового лікування наша ротова порожнина буде підготовлена до встановлення імплантату.

У випадку, якщо зуб відсутній протягом тривалого часу і через це втрачено частину кісткової тканини, що навколишнє, що неминуче, якщо його не лікувати вчасно, ми повинні допомогти кістки відновитися за допомогою пломбування. або методи кісткової пластики, які простіші, ніж може здатися з назви.
Завдяки цим методам 99,9% людей можуть без проблем встановити зубний імплантат.

Скільки часу триває процес імплантації зубів?

Завдяки новітнім технологіям, ми можемо встановити імплантат за 6 годин.
З першого дня вашого приходу в кабінет і до моменту, коли ви підете з ідеальною усмішкою, це може зайняти від 3 до 6 місяців, залежно від складності випадку, але за цей час вам доведеться ходити до клініки всього близько 5-6 місяців. разів. Решту часу імплантат приживе і адаптується до порожнини рота.
Але ці терміни можна значно скоротити завдяки негайній імплантації або, як її технічно називають, імплантології з негайним навантаженням. Він складається з одного втручання, при якому не потрібно чекати загоєння, і того ж дня ми встановлюємо імплантат і зуб.

Так, ви правильно прочитали, за допомогою новітніх технологій ми можемо поставити вам імплантат за 6 годин і він прослужить все життя (насправді ми використовуємо цю техніку вже 10 років). Через 3-4 місяці цей зуб зміниться на постійний, а результат ви побачите вже з першого дня.

Чи буде це боляче, чи завадить мені їсти чи жити нормальним життям?

Ні, те, що імплантати були болючими чи дратівливими, залишилося у минулому. Сьогодні це малоінвазивна операція, при якій виникає лише невелике запалення, непомітне зовні, а біль усувається тими самими ліками, що головний біль.

Перші кілька днів рекомендується м’яка дієта, але четвертий день можна харчуватися нормально. Лікарняний не потрібен, можна без дискомфорту та непомітно йти на роботу, а на сьомий день, коли знімуть шви, жити нормальним життям.

Очевидно, цей процес не є точним для кожної людини, але стоматолог може сказати вам майже з першого моменту приблизний процес відновлення, який відбуватиметься у вашому випадку.

Яким буде мій імплант з естетичної точки зору?

На естетичний результат впливає кілька факторів, крім зовнішнього вигляду ясен, навколишнього зуба, і самого зуба; розмір, колір та форма є основними.

Імплантат з негайним навантаженням забезпечує найкращі результати з погляду естетики та комфорту, оскільки при встановленні тимчасового фіксованого зуба з самого початку обсяг ясен зберігається краще, що призводить до більш природного вигляду.

Крім того, у нашому випадку ми проводимо естетичне дослідження з використанням цифрового дизайну посмішки і, таким чином, знаємо, яким буде результат ще до початку лікування.

Чи складне обслуговування імплантату?

Ні, імплантат більш делікатний, ніж натуральний зуб, тому за ним буде потрібний більший догляд, але він не вимагає складного або специфічного догляду. Крім того, можна спрогнозувати тип технічного обслуговування та довгостроковий успіх.

Ви повинні з самого початку знати, що вам слід робити, щоб доглядати імплантат, які перевірки слід проводити і чи є якісь ризики, які вам слід враховувати. Таким чином, ви зможете краще дбати про своїх імплантатів і зробити їх чудовим рішенням на все життя.

Скільки часу триває процес імплантації зубів?

Як ви напевно знаєте, ціна може сильно відрізнятися в різних клініках. Важливо запитати себе, чому деякі такі дешеві. У нашій клініці є десятки випадків, коли люди, яким поставили «недорогі» імплантати, звернулися до нас для вирішення проблем, які виникли через неякісне втручання.

Як вибрати відповідного фахівця?

Ваша інтуїція при першому відвідуванні має важливе значення. Як вони до вас ставилися, яку довіру вони вам надали, яку оцінку отримала клініка або фахівець, який займатиметься вашою нагодою, як вони поінформували вас про ситуацію, процес…

Гарний фахівець присвятить вам час. Не тільки для того, щоб вивчити вас, але і для того, щоб пояснити, яким має бути лікування, з усіма його плюсами та мінусами, і зробити оцінку, яка найкраще підійде вам, а не клініці. І що важливо, хороший професіонал вас вислухає і відповість на всі ваші запитання стільки разів, скільки ви вважаєте за потрібне.

Якщо у вас відсутній зуб, дуже важливо якнайшвидше звернутися до фахівця, оскільки згодом проблема погіршується. Це не лише питання естетики. Це проблема зі здоров’ям.

Втручання зі встановлення зубних імплантатів стають менш інвазивними, менш дратівливими та швидшими. Знаменитий «страх перед стоматологом» тут більше не застосовується, тому що всього за кілька сеансів, майже непомітно для вас, якщо ви знаходитесь в руках хорошого професіонала, ви зможете насолоджуватися ідеальною усмішкою.

Але перш ніж вибрати стоматолога, вам слід добре поінформуватися. Про клініку, в яку ви йдете, про професіонала, який вас лікуватиме, про методи, які вони застосовують, і про досвід, який вони мають. І ціна не повинна бути вирішальним елементом, так, важливим, але не вирішальним, тому що будь-яке зниження ціни відбувається через найгіршу якість матеріалів, обслуговування або менш кваліфікованих фахівців.

У Слаутинському ми спеціалізуємося на зубних імплантатах. Крім того, ми є дослідниками та професорами університетів, тому наші методи лікування підкріплені добре перевіреними науковими результатами. Тут ви можете побачити, як ми працюємо та наші розцінки. І, звичайно, якщо у вас виникнуть питання, ви можете зателефонувати нам, написати нам або прийти до клініки, ми будемо раді допомогти вам усім, що ви вважаєте за необхідне.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11