Педіатричний пацієнт із розладами аутистичного спектру, безумовно, є пацієнтом, якому ми приділяємо багато уваги.

Цей особливий тип пацієнта вимагає, перш за все, супроводу першого стоматологічного сеансу, відмінного від звичайного: дитячий стоматолог застосовуватиме до дитини різні техніки та підходи, які мають бути змодельовані з урахуванням типу особистості маленького пацієнта.

З цієї причини важливо та необхідно, щоб професіонал був спеціалізований та знав етапи розвитку мови дитини, інтелекту, координації рухів та особистості.

На першому прийомі в студії ми обмежимося знайомством з колективом лікарів, які займатимуться з вашою дитиною, у нього самого буде можливість ознайомитися з новим місцем та новими просторами, а поки фахівці зможе визначити тип дитини, її специфічні та анамнестичні характеристики та сформувати лікування, яке буде слідувати «індивідуально». Потім батькам будуть надані поради щодо профілактики, які допоможуть їм покращити гігієну порожнини рота дитини та харчові звички.

Якщо пацієнт позитивно схильний і дозволяє це, також буде проведено короткий огляд порожнини рота, який знайомить його з нашими інструментами за допомогою техніки «розкажи, покажи, зроби», інакше цей етап буде перенесено на наступну зустріч.

Загальна мета – заспокоїти пацієнта та змусити його сидіти на нашому операційному кріслі самостійно та якомога спокійніше. Після завоювання його довіри ми переходимо до етапу експлуатації, основною метою якого є профілактика та відновлення здоров’я ротової порожнини. Сеанс гігієни порожнини рота з нашим гігієністом буде необхідний, який подбає про навчання найбільш відповідного та ефективного методу чищення зубів та проведе професійну гігієну порожнини рота. Ще одним важливим профілактичним маневром для цього типу пацієнтів є пломбування перших молярів, особливо каріорецептивних зубів, які в даний час можна захистити завдяки цьому безболісному та неінвазивному методу.

Якщо пацієнт має каріозні поразки, наш персонал застосує найбільш атравматичний метод втручання, можливо, також використовуючи свідому седацію закисом азоту, у випадках, коли традиційний підхід ні позитивно переноситися пацієнтом.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11