Лікування зубів у стоматолога передбачає використання анестезії. Але фахівці говорять про те, що алергічна реакція стала виникати набагато частіше, ніж це було раніше. Багато лікарів відмовляються проводити лікування дитини до тих пір, поки вона не виконає алергопроби, які дозволять дізнатися про її реакцію.Якщо взяти до уваги те, що для позбавлення від болю використовуються різні препарати, важливо переконатися в тому, що дитина не має на них алергії. Особливо виконання дослідження важливе для тих дітей, у яких є алергія на інші речовини або знеболювальні препарати.

Чому не варто відмовлятися від дослідження?

Потрібно розуміти, що перевірити реакцію на препарат має кожен стоматолог. За результатами дослідження ви зможете позбавитися серйозних проблем. Деякі батьки не розуміють, що алергія – це дуже небезпечно, і в деяких випадках вона може закінчуватися плачевно. Тому, якщо ви хочете убезпечити свою дитину, то виконання перевірки є обов’язковим.

Важливо розуміти, що від появи алергії ніхто не застрахований, і вона може з’явитися у будь-якої дитини. При першому відвідуванні лікаря ви повинні зазначити, які захворювання має дитина. Якщо у дитини набрякають повіки або є закладеність носа, то проведення алергопроб є обов’язковим. Висипання на шкірі дитини – це теж вагомий привід для обстеження.Можливо, що це є наслідком прийому тих чи інших препаратів. Не можна приховувати будь-яку інформацію, пов’язану з алергією. Для лікування вибираються ті препарати, які під час перевірки не викликали жодної реакції. Проводити лікування дитини можна лише у сертифікованій клініці.

Якщо вам потрібно провести лікування зубів у дитини, то ви можете звернутися до нашої стоматології. Але, важливо пам’ятати про те, що ми дбаємо про своїх пацієнтів, тому виконання аналізу на алергію буде обов’язковим критерієм, виходячи з якого наші фахівці ухвалять рішення щодо проведення лікування. Ми використовуємо лише сучасні препарати, які дозволені.Але, у будь-якому разі, лише після проведення проб. Ви, як батько, повинні розуміти, що алергія – це небезпечний стан, тому потрібно зробити все, щоб знизити ризики її появи. Про те, як правильно підготуватися до дослідження, і де його можна пройти, ви зможете дізнатися від наших фахівців, які проведуть консультацію.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11