Ви втратили зуб? Якщо ви відвідували свого стоматолога тільки для регулярних оглядів, ви можете не знати, чого очікувати. Чим замінити втрачений зуб? А зубний імплант більше підходить чи потрібний міст?

Стоматологічний міст – основа якісних опор

Мостоподібний протез – це класичний зубний протез, що складається з опорних коронок та проміжних елементів. Його головна перевага – швидке виготовлення. Ви зможете пишатися своїми новими зубами буквально за кілька днів. Однак необхідно заточити оточуючі зуби, так звані стовпи, на яких розташовуватиметься вся конструкція. Однак, препаруючи їх, ви завжди втрачатимете здорові тканини зуба. Подібно до мосту, що з’єднує два протилежні береги річки, гладкість і довговічність зубного мосту залежать від якості цих абатментів . Ваші зуби, що залишилися, і пародонт не на 100% здорові? Тоді потрібно розглянути інше рішення.

Звісно, пацієнтів цікавить, скільки коштує мостоподібний протез. На це питання важко відповісти. Завжди буде різниця в ціні на малий мостоподібний протез із двома опорними коронками та одним проміжним елементом та мостоподібний протез на повну щелепу. Звичайно, багато залежить і від матеріалу, з якого зроблено заміну. Однак загалом можна сказати, що найдешевші варіанти завжди найменш естетичні, тому варто пошукати розумний компроміс.

Імплантація зубів – рішення майже для всіх

Сучасним вирішенням проблеми втрат зубів є зубний імплантат. З його допомогою ми можемо замінити не лише один зуб, а й весь зубний ряд. Найбільшою перевагою зубних імплантатів є те, що вони надзвичайно дбайливо впливають на зуби, що залишилися, тому пацієнту не потрібно турбуватися про складне препарування абатментів . Як і справжні зуби, імплантати закріплюються безпосередньо в щелепі і тому функціонують як «корінь» протезу, що на них встановлюється. Їхнє введення проводиться під місцевою анестезією і абсолютно безболісно.

Імплантати не підходять молодим пацієнтам з ще не завершився розвитком щелепи і пацієнтам, які страждають на серйозні, наприклад, імунологічні або онкологічні захворювання. Проте страхові компанії не оплачують імпланти , тому їхня ціна також може бути обмежує для пацієнта.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11