Якщо ви батько, ви, ймовірно, ставите питання, чи знадобляться вашій дитині ортодонтичні брекети . Це викликає занепокоєння, тому що ортодонтичні апарати – брекети дорогі, незручні спочатку і не подобаються вашій дитині! Але як батько, ви, звичайно ж, хочете, щоб ваша дитина мала «пряму» посмішку. Сьогодні ми вже знаємо, що аномалії становища зубів є не лише естетичною проблемою, а й можуть погіршуватися з віком і тим самим нести інші ризики для здоров’я.

Функціональна роль обличчя та зубів є ключем до здоров’я зубів вашої дитини та нормального розвитку. Для створення прямої зубної дуги у дорослої дитини щелепа та кістки черепа повинні розвиватися правильно. Тому бажано вирішити проблему із кривими зубами якомога раніше. Чому?

Зуби легко чистити

Зберегти здорові та чисті «рівні» зуби легше. Коли зуби криві, до них важче дістатися зубною щіткою та зубною ниткою. Неправильне чищення призводить до накопичення зубного нальоту та бактерій, що може призвести до карієсу та захворювання ясен. Немає нічого більш розчаровує, коли ви знаєте, що ваша дитина чистить рот якнайкраще, але все одно не може зробити це добре.

Менше болі у щелепі

Якщо у вас кілька кривих зубів, це може вплинути на те, як ви пережовуєте їжу, що може спричинити біль у щелепі. Криві зуби виводять вашу щелепу з рівноваги, що збільшує навантаження на скронево-нижньощелепні суглоби (СНЩС). Криві зуби також часто супроводжуються неправильним або перехресним прикусом, що також може ускладнити чищення зубів. Таким чином, неправильно відрегульовані щелепи можуть вплинути на те, як ваша дитина їсть, що, своєю чергою, призводить до дефіциту поживних речовин. Ігнорування цих проблем призведе до ще більших проблем.

Поліпшення здоров’я порожнини рота

З рівними зубами набагато легше зберегти здорову та гарну посмішку. Дотримуючись правил гігієни порожнини рота, ви захищаєте свої зуби та ясна від хвороб. Ви також з меншою ймовірністю страждатимете від хронічного неприємного запаху з рота, що називається неприємним запахом з рота. Криві зуби можуть спричинити надмірне зношування зубів або утворення кількох плоских зубів.

Найкращий загальний стан здоров’я

Чи вважаєте ви, що криві зуби не впливають на загальний стан здоров’я дитини чи дорослої? Ти не правий. Проблеми із зубами можуть викликати головний біль, біль у шиї та плечах, а захворювання пародонту пов’язані з різними станами, такими як хвороби серця. Навіщо ризикувати всім життям?

Здорова впевненість у собі

Важливою причиною є естетичне враження. Навіть дитина може переживати через недосконалість своїх зубів. Зокрема, діти можуть бути надто відкритими один з одним, чесними до пустощів. З цієї ж причини рекомендується якнайшвидше відвідати дитячого стоматолога або ортодонта та виправити кривизну зубів.

Допомагає за мовних дефектів.

Криві зуби викликають усунення язика, що заважає дитині правильно вимовляти звуки при розвитку словникового запасу. З правильною вимовою вашій дитині допоможе не тільки логопед, а й ортодонт .

Коли рекомендується показати дитині зуби у ортодонту ?

Батькам слід привести дитину до стоматологічної клініки на перший огляд у віці близько 2 років, коли у дитини вже є молочні зуби. У цьому віці необхідно розвивати позитивні стосунки зі стоматологом, щоб уникнути непотрібного страху та стресу. З раннього віку дитину необхідно привчати до догляду за зубами та проходити регулярні профілактичні огляди . Навіть при прорізанні зубів неправильне положення зубів добре видно неозброєним оком. Перевіряючи розвиток та прорізування зубів, стоматолог може вчасно виявити недоліки та порекомендувати лікування в ортодонтичному кабінеті.

Ніколи не пізно.

Якщо ви досі відкладали відвідування ортодонту або вважаєте, що вже пізно вирішувати проблему, ви помиляєтесь. Хороша новина у тому, що виправити криві зуби ніколи не пізно.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11