Чи знаєте ви цю патологію ротової порожнини? Сіалорея характеризується нездатністю утримувати слину в ротовій порожнині і утрудненням її надходження в травний тракт. Ті, хто страждає від цього захворювання, зазвичай мають труднощі з контролем виділень з порожнини рота.Наші стоматологи у клініці Слаутинського беруть на себе ініціативу та пояснюють походження цього захворювання та його наслідки.

Причини слинореї

Ми можемо вважати нетримання слини нормальним у дітей до 2 років , оскільки воно дуже часто виникає, коли зуби ось-ось проріжуться або знаходяться в процесі цього.

З цього віку, якщо воно продовжує виникати, можна говорити про слиновиділення. Це може бути спричинено:

Інфекція дихальних шляхів

Якщо вони не зберігають слину після дворічного віку, це може бути алергія або інфекція дихальних шляхів, яка змушує їх дихати через рот, сприяючи секреції цієї рідини.

Певні ліки

Є деякі ліки, які як побічний ефект можуть надмірно стимулювати слинні залози.

Вагітна

Сіалорея може виникнути на другому або третьому тижні вагітності через гормональні зміни, яким вона піддається, але не хвилюйтеся, вона зникає наприкінці третього триместру.

Неврологічне захворювання

Існують патології, при яких людина не усвідомлює гіперсалівації , такі як бічний аміотрофічний склероз (БАС), церебральний параліч, параліч лицьового нерва, хвороба Паркінсона, синдром Райлі-Дея або деякі наслідки інфаркту мозку.

Наслідки слинореї

Нетримання слини впливає на соціальні та робочі відносини людини, яка страждає від неї. У свою чергу, що стосується наслідків для здоров’я, це може спричинити:

  • Галітоз.
  • Дерматит.
  • М’язова втома.
  • Лушпиння губ.
  • Зміни смакових відчуттів.

У нашій стоматологічній клініці Слаутинського у Броварах ми усвідомлюємо негативний вплив цього захворювання на ваше здоров’я, а також на вашу усмішку. Приходьте до нас і подбайте про здоров’я своєї ротової порожнини.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11