Діти, яким у багатьох випадках доводиться проходити ортодонтію, ще можуть остаточно усвідомити переваги і переваги терапії. З їхньої точки зору, носити брекети – це скоріше нав’язування з боку дорослих: батьків та стоматолога.

Для них з незнімними брекетами все раптово стає складніше : їсти, посміхатися, жувати та чистити зуби. Не кажучи вже про дискомфорт, такий як невеликі порізи, виразки та біль у зубах, остання через напругу, прикладену для виправлення їх положення.

Невидимі брекети для дітей багато років є дуже успішним методом лікування.

Невидимі брекети для дітей: ви цього не бачите і не чуєте (а вони чують!)

Як і для дорослих, невидимі брекети гарантують безліч переваг. Перше — це саме психологічний добробут, бо він стриманий. Елайнери непомітні навіть зблизька , навіть хороший спостерігач нічого не помітить під час розмови.

Вони настільки легкі та тонкі, що їх ледь можна відчути під час носіння . Це допомагає дітям раніше «познайомитися» з ортодонтичною терапією.
Будь-хто, хто носив незнімні брекети , знає, як сильно вони відчувалися на зубах, наскільки вони були «важкими» і часом дратівливими.

У термоформованих каппах використовуються такі сучасні та тонкі матеріали, які коригують неправильне положення зубів, не заважаючи вимові . Це робить їх ще непомітнішими, а дітям стає легше і безпечніше їх носити.

Зуби болять? Все подолано за допомогою невидимих брекетів для дітей

Елайнери «не відчуваються» або майже нічого, тому що сили, що використовуються, діють поступово і постійно . Тому вони відчуваються набагато менше. Кожна капа виконує один етап корекції положення зубів: кожна надає цілеспрямований вплив на вирівнювання зубів, але без застосування надмірних зусиль, що викликають відчуття «прикусу зубів». Як і у випадку зі стаціонарним пристроєм, який натомість калібрувався вручну, що дуже ускладнювало отримання проміжних напруг . З цієї причини він «стискав зуби», що також викликало біль упродовж кількох годин після візиту.

Приємний та ефективний догляд

Невидима ортодонтія гарантує дітям приємне лікування з багатьох причин.

Починаючи зі зняття відбитків пальців, який відбувається швидко, із використанням цифрового сканера, який поступово відображає на екрані дуже детальне зображення зубів та рота.
Інструмент, близький їм, тому що він цифровий і який допомагає їм краще зрозуміти, що робить стоматолог, за допомогою мови, знайомої ним з самого раннього віку: відео та анімації.

Крім того, оскільки вони аж ніяк не змінюють звички дитини, як соціальні, так і харчові, і є знімними, прозорі капи роблять усю ортодонтичну терапію. більш доступною. Їм просто потрібно звикнути знімати капи тільки для того, щоб поїсти та почистити зуби, але без будь-яких незручностей, пов’язаних із незнімними брекетами.

Хоча використання прозорих брекетів вимагає співпраці з молодими пацієнтами, добродійна поведінка, яку необхідно прийняти, щоб забезпечити бездоганну усмішку просто і нечисленно. Легко вчитися та запам’ятовувати.
… брекети усувають усі види неправильного прикусу?

Сьогодні завдяки дуже передовому методу, який продовжує вдосконалюватися з часом, можна ефективно усунути багато типів порушень прикусу, не впливаючи на психологічний добробут наших маленьких пацієнтів, але для впевненості завжди необхідна пряма оцінка.

Ортодонтична терапія, доступна дітям

Для вашої дитини оберіть метод, доступний їй. Легко, часто швидше, ніж фіксовані брекети . Без усіх своїх недоліків, але з усіма своїми перевагами і навіть багатьма іншими . Щоб оцінити невидимі брекети , просто надягніть їх і почніть покращувати здоров’я своїх зубів без дискомфорту та збентеження.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11