Наша турбота орієнтована на сім’ю загалом, тому ми також пропонуємо стоматологічну допомогу та лікування вашим дітям. Ми завжди прагнемо приємного та невимушеного підходу, щоб забезпечити максимальний комфорт вашим дітям під час лікування та не викликати страху у стоматолога.

Навколишнє середовище та надстандартні послуги

У залі очікування є невелика дитяча ігрова зона для дітей, яка дозволяє їм увійти до стану душевного добробуту ще до початку лікування. Для дітей, яких не можна лікувати під місцевою анестезією через страх, наша стоматологічна клініка дозволяє лікування з використанням райського газу або загальної анестезії (седації) на час процедури.

Крім лікування зубів, ми також пропонуємо гігієну зубів для дітей, де також навчаємо їх правильного чищення перших зубів та навчаємо батьків роботі з дитиною.

Як часто потрібно відвідувати стоматолога з дитиною?

Перше відвідування дитини має відбутися раннє у віці 6 місяців, найпізніше, коли проріжеться перший зуб, а потім кожні 6 місяців. Дитина знайомиться з середовищем стоматологічного кабінету, і немає небезпеки, що дитина розвинеться страх перед стоматологом. Якщо в майбутньому виникне потреба лікувати карієс, дитині буде легше перенести лікування.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11