Діти є групою хворих, яким слід приділяти особливу увагу. p align=”justify”> Важливим елементом будь-якого стоматологічного лікування є перший адаптаційний візит. Це має розпочатися вдома. Батько розповідає дитині, як відбувається перше відвідування. Можна використовувати брошури з картинками, які ілюструють процес зустрічі зі стоматологом.

Дві важливі речі: розуміти дитину та слухати батьків

Пам’ятайте, що дитина не повинна замерзнути або втомитися під час першого відвідування. Тож час дня візиту важливий. Ми підбираємо клініки, спеціально пристосовані для маленьких пацієнтів, із сприятливим для дітей розташуванням.

Звернемо увагу на кімнату очікування, де буде барвистий куточок, наприклад, невеликий столик з розмальовками та іграшками. Все це може знизити стрес дитини. Ми повинні пам’ятати, що перший візит, як правило, має профілактичний характер, а не силовий огляд! Між дитиною та лікарем мають бути встановлені стосунки, засновані на довірі. Ви не можете привести свою дитину до стоматолога вперше, якщо вона не має конкретної проблеми або болю!

Під час першого візиту дитина дізнається про зовнішній вигляд та роботу стоматологічних інструментів. Чим більше він бачить і розуміє, тим більше співпрацює з лікарем.

Перший візит має бути коротким (не більше 30 хвилин). Батьки не повинні давати дитині невірну інформацію, на кшталт: «не хвилюйся, це не боляче», тому що це свідчить про занепокоєння дитини та викликає негативні емоції.

Дитина – унікальний пацієнт, тому дуже важливо познайомити його з медперсоналом та налагодити співпрацю. Перший візит може вплинути на подальшу долю підлітка. Від того, як ми впливаємо на дитину в ранньому віці, залежатиме її психіка та турбота про гігієну ротової порожнини.
Адаптивні відвідування іноді можуть бути складними. Можливо варто відкласти це на деякий час. Робити щось «насильно» матиме протилежний ефект .

Після візиту у більшості стоматологічних клінік маленький пацієнт отримує винагороду у вигляді наклейки, диплома.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11