Дитяча стоматологія або педодонтія – це спеціальність, присвячена здоров’ю ротової порожнини дітей з перших місяців життя до підліткового віку. Педодонти мають досвід та кваліфікацію для догляду за зубами, яснами та порожниною рота дітей на різних етапах дитинства. Педодонтолог – це спеціально навчений стоматолог, який піклується про здоров’я порожнини рота дитини так само, як педіатр піклується про його загальне здоров’я.
Перший візит до педодонтолога слід здійснити після прорізування перших молочних зубів приблизно у віці від 6 місяців до 1 року. Цей факт дозволяє дитині познайомитися як з педодонтологом, так і з обстановкою кабінету, даючи лікареві можливість рекомендувати батькам методи профілактики карієсу, а також виявляти поразки на першому етапі.
Під час цього першого візиту (КОНСУЛЬТАЦІЯ) маленький пацієнт знайомиться з командою лікарів, дружнім та приємним персоналом, а також із сучасними зручностями кабінету, які забезпечують приміщення для лікування зубів найвищої якості.
Дитяча стоматологія також включає ПРОФІЛАКТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ (фторування, пломбування, посібник з чищення зубів), оскільки профілактика карієсу так само важлива, як і його лікування.
Зуби у дітей починають прорізуватись після перших 6 місяців життя. У віці 6-7 років молочні зуби поступово змінюються постійними. Без адекватної стоматологічної допомоги діти можуть зіткнутися з різними каріозними ураженнями, які можуть викликати дискомфорт, біль або ускладнення.
Лікування карієсу молочних зубів необхідне, оскільки ці невиліковані каріозні ураження можуть вплинути на розвиток постійних зубів, зачатки яких розташовуються під цими тимчасовими зубами. Наша рекомендація: не відкладайте медичних питань. З часом вони можуть посилюватись, одужання ускладнюється, а тривалість втручань подовжується.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11