Дитяча стоматологія досліджує здоров’я порожнини рота та зубів у дітей (0-15 років) від народження до кінця підліткового віку. Стоматолог звертає увагу на профілактику та лікування. В рамках огляду:

  • Процедури профілактики карієсу;
  • Лікування та реставрація каріозних молочних та постійних зубів;
  • Видалення зубів, які не лікуються;
  • Запобігання негативу, який може виникнути при формуванні ранньої втрати зубів деякими апаратами, забезпечення правильного формування зубної послідовності;
  • Діагностика, лікування та віддалене спостереження травматичних ушкоджень зубів та опорних тканин;
  • Подальше спостереження за прорізуванням зубів та прорізуванням зубів та профілактика відхилень від норми;
  • Захисне та профілактичне ортодонтичне лікування.

Діагностика, лікування та подальше спостереження за захворюваннями ясен, що спостерігаються у дітей та молодих людей.

На додаток до здорових дітей, а також з особливими потребами у догляді, хронічними системними захворюваннями, особам із синдромом, фізичними та/або розумовими вадами також можуть бути надані послуги з обстеження, лікування та подальшого спостереження у відділенні дитячої стоматології.

Перші огляди, діагностика та планування лікування наших пацієнтів, які звертаються до Клініки дитячої стоматології, проводяться лікарями-фахівцями відділення. Коли для діагностики потрібна додаткова візуалізація, наші пацієнти разом із батьками прямують до клініки оральної, стоматологічної та щелепно-лицевої радіології, і за потреби робляться рентгенограми. Після складання плану лікування пацієнта призначається час проведення необхідних лікувальних процедур.

Лікування наших пацієнтів, які не можуть адаптуватися до стоматологічного лікування через свій юний вік, фізичну та/або розумову неповноцінність, не можуть співпрацювати, у яких є синдроми, які приїжджають здалеку і потребують кількох стоматологічних процедур одночасно, лікуються під загальною анестезією.

Наші пацієнти, лікування яких завершено, проходять регулярну програму спостереження (відкликання) їх лікарем у періоди, що визначаються відповідно до групи ризику карієсу та особливих потреб. Регулярні та довгострокові візити складають міцну основу здоров’я порожнини рота та зубів людини протягом усього її життя.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11