В наші дні зовнішній вигляд має велике значення, у тому числі й ваша посмішка. Хто не бажає продемонструвати ідеальні зуби? Як знаменитості, які з’являються у наших улюблених серіалах та фільмах! Крім того, покращивши зовнішній вигляд своїх зубів, ви підвищите свою впевненість у собі та самооцінку. Щоб надати вашій посмішці бажаного вигляду, переваги зубних вінірів стануть вашими найкращими союзниками.

Як експерти в галузі естетичної стоматології в Броварах ми хочемо, щоб ви самі оцінили переваги цього лікування для естетики вашої посмішки, а в деяких випадках і для її функціональності. Для цього ми розповімо, у чому полягає лікування та які види існують.

Що таке зубні вініри?

Це тонкі пластини , виготовлені з різних матеріалів, які прикріплюються до видимої частини зубів , зовнішній вигляд яких хочемо змінити.

Залежно від матеріалу, з якого вони виготовлені, ми можемо знайти два різні варіанти:

Композитні вініри

Вони виготовлені з композитних матеріалів та рекомендуються при проведенні простих корекцій або у разі, якщо пацієнт ще дитина. Його установка дуже проста: робота над самим зубом та завершення лікування відбувається того ж дня.

Порцелянові вініри

Саме вони забезпечують більш природні та тривалі результати та настійно рекомендуються для усунення серйозніших проблем із зовнішнім виглядом ваших зубів. Для їх виготовлення необхідно зняти мірки та відправити до лабораторії.

Переваги зубних вінірів

Чим це лікування може допомогти?

Вони відбілюють твою посмішку

Помістивши ці тонкі пластинки на передню частину зубів, відтінок ваших зубів стане світлішим , і вони стануть набагато білішими та яскравішими.

Вони виправляють численні дефекти

Вони не тільки очищають зуби, а й покращують розмір, анатомію та розташування зубів у порожнині рота. Але пам’ятайте: це лише візуальне поліпшення. Якщо у вас проблема з неправильним прикусом, буде потрібний інший тип лікування.

Зміцніть свої зуби

Крім естетичного покращення цього лікування, ще одним його застосуванням є відновлення функціональності зубів із тріщинами чи переломами. Наприклад, це спосіб зміцнити та відновити зуби, пошкоджені бруксизмом.

Приходьте та відкрийте для себе переваги зубних вінірів

Це факт. Переваги зубних вінірів обмежуються не лише естетичною, а й функціональною областю. Якщо ви хочете дізнатися більше про цю процедуру, обов’язково завітайте до нашої стоматологічної клініки Слаутинського у Броварах. Ми працюємо для вашої посмішки.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11