Протезування зубів – це можливість відновити відсутні зуби в роті та покращити стан наявних зубів. Стоматологи можуть порекомендувати заміну зуба, коли половина чи більше коронки зуба зруйновано. Ця процедура може стати чудовим способом відновлення зубів, якщо немає хоча б одного або декількох зубів. Хоча сучасним методам пломбування часто вдається відновити функцію та естетику зуба, зуб, відновлений за допомогою великого пломбувального матеріалу, може зламатися під час жування.

Сучасні зубні протези практично не відрізняються від природних зубів. Стоматолог може проконсультувати Вас про можливості протезування. Це правда, що коронки з діоксиду цирконію, безметалової кераміки чи металокераміки вимагають догляду, як і природні зуби. Якщо їх не доглядати належним чином, їх якість може постраждати. Протезні зуби вимагають такого ж догляду, як і природні зуби.

Де отримати зубні протези та як вибрати тип зубних протезів?

Сучасні технології дозволяють виробляти протез, що відповідає найвищим естетичним та функціональним вимогам, тому він може гарантувати красу, міцність, стійкість та естетичність.

Заміна зубів повинна проводитись у стоматологічній клініці , де працюють досвідчені та кваліфіковані стоматологи. У ході огляду та консультації та всього лікування вказуються етапи протезування, даються відповіді на всі питання, що цікавлять, і даються поради щодо догляду за протезованими зубами. Насамперед триває консультація, обговорюються можливості протезування.

Ваш стоматолог порадить вам тип коронок. Кожен випадок дуже індивідуальний і який завжди бажання людини можуть збігатися з можливостями. Під час ретельної консультації зі стоматологом ви дізнаєтеся, які зубні коронки вам найбільше підходять. Також не забувайте обговорювати догляд та ставити актуальні для вас питання.

Як доглядати за протезами зубів ?

 • Протезовані зуби необхідно чистити щодня не менше двох разів на день зубною пастою без абразивних речовин (великі гранули), тому що поверхню протезного зуба можна подряпати набагато швидше.
 • Зубний камінь та наліт утворюються на зубних протезах так само, як і на природних зубах, тому їх необхідно дуже ретельно та регулярно чистити.
 • Використовуйте рідину для полоскання рота. Він вбиває бактерії і допоможе очистити важкодоступні місця за допомогою зубної щітки. Важливо доглядати не лише зуби, а й всю порожнину рота.
 • Для догляду за мостоподібними протезами та коронками необхідно використовувати міжзубні йоржики та зубну нитку.
 • Не рекомендується, їсти дуже тверду їжу. Щоправда, дуже тверда їжа не рекомендується тим, хто має лише природні зуби. Також рекомендується, є менше липкої їжі, такої як жувальна гумка, оскільки вона містить багато цукру, якого рекомендується уникати.
 • Звичайна щітка з довшими бічними щетинками найкраще підходить для чищення зубних протезів. Їх можна використовувати для очищення країв мостоподібних протезів та коронок, а також областей, що стикаються з яснами.
 • Слід уникати контрастних гарячих та холодних страв, оскільки це може призвести до чутливості ясен та болю у довгостроковій перспективі.
 • Якщо ви помітили тріщини на зубних протезах, не намагайтеся усунути проблему самостійно. Якнайшвидше зверніться до стоматолога.
 • Професійна гігієна ротової порожнини необхідна як за наявності в роті природних зубів, так і за наявності протезів. Під час цієї процедури видаляється м’який зубний наліт і зубний камінь, які можуть стати причиною пародонтозу. При неправильному догляді за зубами може почати випадати. Професійну гігієну ротової порожнини слід проводити не рідше одного разу на півроку. Кожен випадок індивідуальний, тому слід дотримуватись рекомендацій стоматолога.
 • Потрібні регулярні відвідування стоматолога.
 • Якщо ви активно займаєтеся шкідливими для зубів видами спорту, обов’язково використовуйте спеціальні капи, які захищають зуби від травм. Це актуально під час захисту як власних зубів, і протезів.
 • Скрегітати зубами шкідливо для зубів. Якщо у вас є така звичка, повідомите про це свого стоматолога.
 • У стоматологічній поліклініці при первинному огляді та консультації пропонуються можливі шляхи та методи вирішення проблеми, даються відповіді на хвилюючі питання та надається більш детальна інформація. Після вибору найбільш підходящого методу виконуються протезні роботи.
Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11