Любі друзі !
Хочемо поділитися з вами дуже важливою і радісною новиною!
10 травня в Європейській штаб-квартирі компанії MRC, в Голландії, нами було підписано Договір про членство в компанії і відкриття Майданчика Myobrace® в Клініці Слаутинського.

Чому це так важливо?
Тому що ми стали частиною великої та дружньої міжнародної команди професіоналів, в складі якої ми будемо активно впроваджувати прогресивні методики раннього лікування патологій прикусу.

Договір про співпрацю забезпечує нам підтримку компанії MRC і доступ до всіх вже використовуваним науковим розробкам, а також до новітньої інформації про сучасні способи виправлення прикусу без застосування брекетів.

Тепер і наші пацієнти мають можливість отримувати якісне лікування світового рівня. На підписанні договору нам випала можливість задати цікаві для нас питання по використанню цієї унікальної системи і отримати відповіді безпосередньо з перших вуст – від головних наукових консультантів МRC.

Зокрема нас цікавило, чи є взаємозв’язок між патологіями прикусу внаслідок ротового дихання і поведінкою дітей, а саме підвищена збудливість або, навпаки, загальмованість і многії інші, про що ми розповімо в наступних наших публікаціях.

А зараз ми хочемо сказати найважливіше: за більш ніж 30-річний досвід існування компанії MRC і використання апаратів Міобрейс було доведено ефективність цієї системи на 100% .

Іншими словами, при чіткому дотриманні методики Міобрейс і регулярному виконанні нескладного комплексу вправ міофункціональної гімнастики за допомогою трейнерів можна виправити неправильний прикус без застосування брекетів.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11