Красива посмішка не приходить одна. Над цим потрібно працювати щодня. Основою правильного догляду за зубами є зубна щітка. Але який із них правильний? Як правильно його контролювати? І які ще інструменти нам потрібні для правильного догляду за зубами? Сьогоднішня стаття відповість на ці запитання.

Зубна щітка є основним інструментом для чищення зубів. Але не досить просто покласти його в рот. Найголовніше – це правильна техніка. Після того, як ви вибрали оптимальну зубну щітку та освоїли правильну техніку, ви повинні пам’ятати, що комплексний догляд також включає догляд за міжзубними проміжками та бережне відбілювання. Але докладніше про це ми розповімо поступово.

Як вибрати зубну щітку

Якщо ви дбаєте про здоров’я своїх зубів, то, напевно, вже стикалися з питанням, якою зубною щіткою найкраще чистити зуби. Зазвичай на ринку можна знайти два типи зубних щіток: ручні та електричні. Але який із них кращий?

Сказати, що один із цих двох варіантів є єдино правильним, було б дуже недалекоглядно. Отже, зараз ми розглянемо обидва види пензлів і скажемо собі, коли їхнє використання має свої переваги, а коли, навпаки, недостатньо ефективно.

Ручна зубна щітка

Якщо ви виберете класичну зубну щітку для догляду за зубами, ви точно не помилитеся. Однак необхідно вибрати правильний вигляд та оптимальну техніку.

Є багато відмінностей між мануальними зубними щітками. Ви й самі напевно помічали, що є пензля з маленькою та великою головкою, з м’якою та жорсткою щетиною. Але не кожен вибір правильний! Якщо ви використовуєте ручну щітку, завжди вибирайте щітку з меншою головкою. Щетина має бути м’якою, густою та однаковою довжини.

Якщо ви оберете дуже м’яку щітку, щетинки не зможуть ефективно видалити наліт. Якщо, з іншого боку, ви візьмете середню чи тверду щітку, ви пошкодите емаль та ясна. Хоча вид зубних щіток змінювався протягом тривалого часу, в даний час перевага надається м’якій зубній щітці.

Головка зубної щітки ніколи не повинна бути надто великою. Тільки з меншим можна дістатися важкодоступних місць. Але навіть цього недостатньо, якщо ви не чистите зуби належним чином. І які типові помилки ?

Ви використовуєте занадто жорсткі щетинки і дратує ясна.

Ви вибираєте дуже м’які щітки, які не можуть видалити наліт.

  • Коротко чистиш зуби.
  • Ви використовуєте неправильну техніку, тому не порушуєте шар зубного нальоту та не видаляєте його належним чином.

Ручна зубна щітка може чистити зуби з абсолютною точністю і є чудовим вибором для догляду за зубами. Однак, якщо ви використовуєте щітку неправильно, бактерії в роті будуть розмножуватися та утворюватися зубний наліт та зубний камінь. На такому етапі важливо відвідати стоматолога-гігієніста і одержати консультацію щодо правильного догляду.

Електрична зубна щітка

Деякі експерти скажуть вам, що електрична зубна щітка ніколи не замінить класичну. Але це залежить від того, яку електричну щітку ви оберете! Є два типи:

  • Роторна електрична щітка,
  • Звукова електрична зубна щітка.

Ви можете легко дізнатися щітку, що обертається , тому що вона має маленьку круглу головку, яка може обертатися. Цей тип щітки може здатися ідеальним вибором через розмір голівки, проте обертальний рух може бути незручним для людей з чутливими зубами або яснами. Якщо у вас відкриті шиї, використання щітки може бути дуже незручним та може ускладнити ситуацію.

Але якщо у вас здорові зуби і ви знаєте, як правильно користуватися зубною щіткою, що обертається, ви напевно будете задоволені тим, що вона може дуже стабільно чистити зуби. Тоді прибирання займе набагато менше часу. Звукова щітка працює не за принципом кругових рухів, а за принципом вертикальних коливань. І саме ця методика очищення вважається правильною на сьогоднішній день. Суцільний шар нальоту порушується вібрацією і в той же час стирається і видаляється цим рухом. Звукові щітки характеризуються подовженою головкою.

Завдяки м’якій вібрації звукові щітки не пошкоджують зуби, ясна і шию. Вони дуже популярні саме через свою ощадливість. Навчитися керувати ними дуже просто і ними можуть скористатися як діти, і дорослі. Крім ретельного чищення зубів, звукові зубні щітки можуть доглядати за зубами, оснащеними брекетами, підходять для людей із захворюваннями пародонту та можуть полегшити догляд за зубами курця.

Все, що стосується правильного догляду

Але догляд за зубами ніколи не закінчується покупкою відповідної зубної щітки. Порожнина рота потребує набагато ретельнішого догляду. Навіть якщо ви ретельно почистите зуби, у роті все одно залишиться велика кількість бактерій. І це може викликати карієс, запалення або захворювання ясен та інші проблеми. Тому розширте свій догляд за зубами за допомогою наступних помічників.
Інтердентальна щітка

Інтердентальні щітки так само важливі для здоров’я ротової порожнини, як і класична щітка. Однак досі ними користуються небагато. Залишки їжі і наліт утворюються не тільки на поверхні зуба, але й осідають у проміжках між ними. Якщо ви не видалите ці бактерії, вони можуть вільно впливати на ваші зуби та ясна.Якщо ви хочете бути послідовним у своєму догляді, збагатіть його міжзубною щіткою. Він доступний у різних розмірах, і, можливо, вам знадобиться більше в залежності від розміру окремих міжзубних проміжків. Якщо ви не знаєте, що робити, зверніться до фахівців або прочитайте нашу статтю: Міжзубні йоржики: секрет гарної посмішки.

Міжзубна нитка

Деякі проміжки між зубами дуже вузькі, і навіть найтонша міжзубна щіточка не може пройти через них. У цьому випадку їм потрібно дістати зубну нитку. Навіть якщо ви відчуваєте, що у вас немає щілини між зубами і що залишки їжі навряд чи можуть там осісти, це не так. Бактерії можуть працювати скрізь непомітно, а залишки їжі з простору між передніми зубами можна дуже легко видалити. У випадку з табуретками використання нитки може бути трохи складнішим. Ви завжди можете досягти більшого успіху за допомогою міжзубної щітки.

Ви повинні використовувати міжзубні йоржики і зубну нитку кожного дня. Якщо у вас є можливість, користуйтеся зубною ниткою після кожного їди. Якщо ви заздалегідь прополощіть рот водою, це значно полегшить їхній стан.

Набір для відбілювання Ще одна річ, яка не повинна бути при правильному догляді за зубами, – це відповідний набір для відбілювання. Зуби повинні бути не тільки чистими та без нальоту, а й яскраво-білими. Тому відбілювання має бути абсолютно нормальною частиною нашої рутини.

Щоб процес відбілювання був максимально ефективним, але в той же час щадним для зубів, важливо підібрати набір, який не руйнує зубну емаль, не дратує ясна і підходить навіть для найчутливіших зубів. І саме всім цим критеріям відповідають наші набори ЗМІЛІ. Це займає всього десять хвилин на день протягом одного-двох тижнів, і ви можете пишатися своїми зубами, які стали на кілька тонів білішими.

Ви завжди вибираєте ідеальну процедуру, виходячи зі ступеня зміни кольору зубів. Але важливо, щоб склад всіх відбілюючих наборів в основному натуральний і не містить хімічних речовин. Це дає швидкі результати, але водночас ушкоджує зуби. Оскільки відбілювання не повинно завдавати шкоди зубам, а скоріше захищати їх, ми адаптували наші набори навіть найчутливіших людей. Пам’ятайте, що відбілювання не повинно бути болючим.

Якщо ви думали, що відбілювання зубів недоступне з фінансової точки зору і стосується стоматологічної допомоги тільки жменьці людей, ви помиляєтеся. Кожен має займатися відбілюванням регулярно. Наші набори для відбілювання роблять його доступним абсолютно кожному завдяки унікальному співвідношенню якості та ціни.

Зубна щітка з одним пучком Ви користуєтеся якісною зубною щіткою, доглядаєте міжзубний простір, регулярно відбілюєте зуби, але у вас все ще є зубний камінь? Можливо, вам не вистачає одного пензля! Якщо не видаляти зубний наліт регулярно і послідовно, він перетвориться на зубний камінь. Нерідко його видно на нижніх передніх зубах у вигляді темних плям. Для запобігання цьому слід приділяти особливу увагу цим областям. І це саме те, для чого призначений один пензель. Завдяки своїй формі і відповідному розміру може видалити наліт, що залишився, навколо ясен і трохи під ними. Тому, якщо ви бачите такі зміни на деяких зубах, обов’язково включіть цю щітку у свій догляд.

Після кожного чищення рекомендується в кінці прополоскати рот рідиною для полоскання рота. Якщо ви не користуєтеся, наприклад, скребком для язика, після ретельного чищення бактерії все одно можуть прилипнути до м’яких тканин. Однак полосканням рота ви повністю запобігти їх появі.

Правильна техніка очищення

Жодна з перелічених вище речей не є достатньою, якщо ми не використовуємо їх правильно. Навіть найкраща зубна щітка не видалить наліт, якщо ми не виберемо відповідну техніку . Міжзубні проміжки залишаться забитими, якщо ми використовуємо меншу щітку, ніж це дійсно необхідно. Проконсультуйтеся зі своїм стоматологом або стоматологом-гігієністом, щоб дізнатися більше про правильну техніку. Вони можуть оцінити стан ваших зубів, виявити помилки та порадити, як їх виправити.
Основа – правильна техніка та послідовність.

Технології розвиваються дуже швидко, тому навіть серед електричних зубних щіток сьогодні можна знайти такі, які можуть багато в чому полегшити та покращити догляд за нашими зубами. Але не можна сказати, який із методів кращий.
Використання ручної зубної щітки може бути ефективним, як і використання електричної. Все залежить в першу чергу від того, чи правильно ви користуєтеся щіткою і чи послідовно доглядаєте порожнину рота.

Правильне чищення зубів абсолютно неефективне, якщо ви не доглядаєте належним чином простору між зубами і навколо ясен. Так само зуби не виглядають здоровими, якщо ви чистите їх щодня, але все ще маєте жовті зуби. Ви повинні мати справу з багатьма з цих речей самостійно. Але ми будемо раді допомогти вам із відбілюванням.

 

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11