Мрієте демонструвати гарну посмішку? Секрет полягає у підтримці гарної щоденної гігієни ротової порожнини. І в цій галузі електрична зубна щітка стане чудовим союзником. Вам все одно необхідно правильно його використовувати, щоб отримати оптимальне чищення зубів.

№1 Ви виконуєте ті ж дії, що й із ручною зубною щіткою.

Перехід із ручної зубної щітки на електричну потребує часу на адаптацію. Справді, жести значно різняться, як і техніка. Мануальною зубною щіткою ви чистите одразу кілька зубів широкими рухами. Однак при використанні електричної зубної щітки вам доведеться зосередитися на кожному зубі, щоб дати час оптимально видалити наліт. Ця операція повторюється на всіх поверхнях: зовні, усередині та зверху. Тому рух статичніший, ніж при використанні класичної зубної щітки.

№2 Ви використовуєте невідповідну електричну зубну щітку.

Зубна щітка – аксесуар особистої гігієни. Тому вам доведеться вибирати його відповідно до ваших потреб. Саме тому існують різні моделі зубних щіток для дітей та дорослих. Виробники також пропонують спеціальні насадки для чутливих зубів, болісних ясен або для забезпечення білизни. Вам не важко знайти зубну щітку, що відповідає потребам кожного члена вашої родини. Для тих, хто хоче почистити зуби на роботі або в дорозі, оберіть кишенькову електричну зубну щітку. Компактний розмір дозволяє легко покласти його у сумку.

№3 Ви чините занадто сильний тиск.

Виробники електричних зубних щіток спеціально розробили їх, щоб полегшити ваше життя. Він робить усю роботу за вас. Тому вам не потрібно терти чи навіть натискати. Просто проведіть електричною зубною щіткою на поверхні зуба, не натискаючи. Швидких обертань, які він здійснює, достатньо забезпечення хорошої очищення. Чистячи зуби дуже старанно, ви ризикуєте пошкодити захисну емаль, що послаблює зуб.

№ 4. Ви не проводите електричною зубною щіткою по кожному розі.

Коли ви посміхаєтеся, видно лише передню частину зубів. Тому ми можемо виникнути спокуса сконцентруватися на видимих поверхнях, ігноруючи у своїй інші. Проте зубний наліт утворюється всюди. Залишки їжі та бактерії ховаються у кожному кутку. Ось чому ви повинні обережно проводити електричну зубну щітку по кожній поверхні всіх зубів.

Деякі підключені електричні зубні щітки пов’язані з мобільним додатком. Вони надають вам персональну інформацію. Наприклад, ви зможете дізнатися, які поверхні ви схильні забувати , і виправити свої дії.

№5 Ви не дотримуєтеся мінімального часу чищення зубів.

Люди, які ведуть динамічний спосіб життя, можуть розглядати чистку зубів як марну трату часу. Однак науково доведено, що ефективне чищення зубів запобігає утворенню зубного каменю та обмежує появу патологій порожнини рота. Встановлюючи порядок дня, ви вкладаєте кошти у здоров’я порожнини рота в довгостроковій перспективі.

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує чистити зуби не менше двох разів на день по дві хвилини щоразу. В ідеалі слід чистити зуби кожного разу, коли ви вживаєте напій або їжу, за винятком води.

Найкраще почекати щонайменше 15 хвилин після їжі чи пиття, інакше ви ризикуєте пошкодити зубну емаль.
Однією з практичних переваг електричної зубної щітки є вбудований таймер. Це повідомить вам, коли ви досягнете двохвилинної позначки. Поліруйте кожен протягом 30 секунд.

№6 Ви недостатньо часто змінюєте насадку електричної зубної щітки.

Як і у випадку із ручними зубними щітками, вам необхідно оновлювати обладнання в середньому кожні три місяці. У випадку з електричною зубною щіткою вам потрібно змінити насадку. Адже з часом щетина зношується та провисає. Тому вони втрачають ефективність та не очищають зуби оптимально. Як тільки ви помітите зношування, встановіть нову головку, що відповідає моделі вашої електричної зубної щітки.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11