Якось тюбик фторвмісної зубної пасти зустрівся з сочевицею та рисовим зернятком.
Але почнемо цю розповідь із самого початку: чи знаєте ви, що таке фтор?

Це важливий хімічний елемент здоров’я зубів. Це так важливо, тому що має антибактеріальну дію і здатність зв’язуватися із зубною емаллю, зміцнюючи та відновлюючи її. Ось чому майже всі зубні пасти містять кілька фтору.

Зокрема, фтор необхідний у дитячому віці, тому що він допомагає дітям формувати щільнішу та міцнішу емаль, яка краще протистоїть кислотам, що викликають карієс.

Ще кілька років тому педіатри запроваджували дітям фтор за допомогою пігулок, але від цієї системи відмовилися. Фактично, фтор у надмірних дозах (оскільки він також потрапляє в організм з їжею, водою та зубними пастами) може послабити, а не зміцнити емаль , викликаючи так званий флюороз: тобто поява сірих і коричневих плям. та нерівності на поверхні зубів.

Як користуватися перевагами фтору, не ризикуючи?

Отже, що мають зробити батьки, щоб їх дитина могла скористатися корисними ефектами фтору, не наражаючи себе на ризик?

Відповідь дуже проста:
Починаючи з 6 місяців (або при народженні першого зуба) і до трьох років необхідно чистити зуби двічі на день мануальною зубною щіткою з маленькою головкою та м’якими щетинками, використовуючи кількість, що дорівнює рисовому зернятку . зубної пасти для дітей, що містить 500 частин на мільйон фтору (запитайте фармацевта, він дасть вам відповідну зубну пасту).

У віці від 3 до 6 років батько може використовувати дитячу електричну зубну щітку та чистити дитині зуби двічі на день протягом двох хвилин, використовуючи зубну пасту, що містить від 500 до 1000 ppm фтору в кількості, що дорівнює сочевиці.

Також рекомендується мінімально полоскати рот дитини після чищення зубів, щоб підвищити ефективність фтору, що міститься у зубній пасті.

Як бачите, в історії фтору, сочевиці та рисового зерна щасливий кінець: маючи потрібну інформацію, батьки мають можливість легко вводити оптимальну кількість фтору, щоб зуби їхніх дітей залишалися міцними та здоровими на все життя.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11