Більшість людей погоджуються з тим, що зуби потрібно чистити не менше двох разів на день, вранці та ввечері. Так, вірно, але який саме час ідеально підходить для гігієни ротової порожнини?

Багато людей нехтують тим фактом, що, незважаючи на ідеальне чищення зубів увечері, у роті розмножуються бактерії. Під час сну, коли виробіток слини знижується, у роті утворюються нові, часто шкідливі частки. Разом з іншими речовинами він утворює на зубах липкий білий наліт, який ви напевно знаєте під назвою зубний наліт. Якщо дати голодуючим бактеріям щось поїсти після пробудження, вони відразу ж почнуть виробляти кислоти на поверхні зубів. Вони вже на 100% небезпечні для зубів. Це одна з основних причин руйнування зубів. Лікарі сходяться на думці, що особливо шкідливі для зубів фрукти та соки вранці. Ретельно чистіть зуби відразу після пробудження, щоб захистити зуби від кислот, які можуть зашкодити їх назавжди.

Вам, напевно, ясно, що після вечірнього чищення зубів слід утриматися від вживання будь-якої їжі та напоїв. Доливати рідини без жалю можна лише через воду. Ти хоч уявляєш, як це забиратися після вечері чи після їжі?

Пам’ятайте, що між вживанням гострої на смак страви або вживанням кислого напою та чищенням зубів має бути не менше тридцятихвилинної перерви. Кислоти, що осідають на зубах після їжі, послаблюють зубну емаль. Якщо поєднати їх дію з рухом щетинок щітки, який транспортує частинки ще глибше в зуб, можна пошкодити зубну емаль або декальцинувати поверхню зубів і створити ідеальну основу для карієсу.
Також добре подумати над питанням “Як довго?” У цьому випадку все залежить від того, хто займається збиранням. Деяким людям достатньо двох хвилин для ідеально очищених зубів, іншим не вистачає трьох хвилин. Ви повинні підходити до чищення зубів як до чищення. Поки ви не побачите ідеального результату, не варто зупинятися на гігієні. Як перевірити добре виконану роботу? Проведіть язиком по зубному ряду. Якщо зуби не шорсткі в будь-яких місцях, все готове.

Ви регулярно чистите зуби відповідно до інструкцій стоматолога-гігіеніста або стоматолога, і вас все ще турбує зубний камінь, пожовклі зуби або навіть карієс? Де помилка?
Найбільше бактерій селиться в області шийок зубів. Пришийкова частина – це область зуба, яку найчастіше нехтують. Не забувайте ретельно очищати межу зуба з ясенною борозенкою. Звісно, також зосередьтеся на задній частині зубів. Ви можете виявити, що звичайної зубної щітки недостатньо для повного очищення. Настав час придбати спеціальну щітку з пучком щетинок, що йде від центру, конструкція якої призначена для прибирання важкодоступних місць.

Що стосується зубного каменю, то найчастіше він утворюється там, де ви найменше чистите зуби. Особливо очищайте внутрішню частину передніх зубів на нижній щелепі, де знаходиться вихідний отвір слинних залоз, ідеальне місце для утворення зубного каменю.

У вас є питання, пов’язані із чищенням зубів? Стоматологічна гігієна дасть вам чітку відповідь на кожен із них! Запишіться на прийом до фахівця, який не тільки порадить, як поліпшити догляд за зубами, але й порекомендує щітки, що підходять, і видалити зубний камінь, наліт або пігмент на зубній емалі.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11