Здоров’я зубів багато в чому залежить від того, наскільки правильно ви їх доглядаєте. Ми пропонуємо вам звернути увагу на сучасну зубну щітку Oral-B, Oral-B SmartSeries 7000. Вона дозволяє видалити в кілька разів більше нальоту, ніж звичайна щітка.Представлена ​​модель має Bluetooth-інтерфейс 4.0, який використовується для синхронізації з безкоштовним програмою Oral-B® App для iOS та Android. Ви зможете використовувати цей виріб як персональний стоматолог, тому що він навчить вас, як правильно доглядати ротову порожнину і вкаже на ті помилки, які ви допускаєте.

Щітка має 6 режимів роботи: «Щоденне чищення», «Догляд за яснами», «Для чутливих зубів», «Відбілювання», «Глибоке чищення», «Чистка язика». Всі вони дозволять вам стежити за станом своєї ротової порожнини та уникнути захворювання зубів. У комплекті до зубної щітки є кілька насадок:

  • Cross Actio, яка є щетинками, що знаходяться під кутом в 16º, які дозволяють провести очищення кожного зуба, і позбутися нальоту;
  • Насадка має м’які щетинки, які підходять для дбайливого чищення чутливих зубів;
  • 3D White. Вона має поліруючу чашечку в центрі, яка дозволяє зробити зуби білими;
  • Вона використовується для того, щоб позбавитися нальоту між зубами;

Всі ці насадки дозволять стежити за станом своєї ротової порожнини. Якщо звернути увагу на особливості щітки, то до них можна зарахувати:

  • Технологію поворотно-обертального та пульсуючого руху, що дає можливість очистити всю поверхню;
  • Виріб має спеціальні щетинки, які починають знебарвлюватися, коли потрібно провести заміну щітки;
  • Незалежно від того, яку модель виробу ви оберете, вона поєднуватиметься з усіма насадками;
  • Щетинки можуть проникати в будь-які місця та видаляти весь наліт;

Якщо ви стежите за гігієною своєї ротової порожнини, то зверніть увагу на якісну та сучасну щітку Oral-B, Oral-B SmartSeries 7000. Вона стане вашим незамінним аксесуаром, який ви використовуватимете. Ви можете помітити, наскільки покращився стан ротової порожнини, і наскільки білою стала посмішка. Відвідування стоматолога будуть відбуватися набагато рідше, оскільки проблем у вас не виникатиме. Пам’ятайте, що не варто заощаджувати на гігієні, і для її проведення потрібно обирати лише перевірені рішення.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11