Медикаментозний сон показаний дітям у віці від 12 місяців:

– при множинному карієсі, коли в один прийом необхідно видалити або депульпувати кілька зубів,
– при лікуванні дітей у віці 1-3 роки, коли вони ще не вміють тримати рот відкритим,
– при дентофобії – сильному страху лікаря-стоматолога,
– при негативному досвіді в лікуванні зубів, коли дитину батьки не підготували до візиту і наявна дитяча істерика,
– при гіперактивності, коли дитина крутиться чи виривається. Провести якісне лікування в таких випадках неможливо,
– при явно вираженому блювотному рефлексі,
– при алергіях на анестетики, коли протипоказано місцеве знеболення,
– при особливих потребах – поставлений діагноз епілепсія, ДЦП, синдром Дауна, аутизм,
– інших захворюваннях ЦНС, коли дитина не може контролювати своє тіло. У тому числі для того, щоб стрес і страх не спровокував напад.

Лікування під седацією – це лікування зубів уві сні, із застосуванням препаратів, які м’яко занурюють дитину в сон, без наслідків для ЦНС, головного мозку і загального фізичного розвитку.

Плюси лікування дитячих зубів уві сні:

  • Можливість провести великий обсяг роботи.
    Якщо 16 з 20 молочних зубів потрібно пролікувати, краще це зробити за один прийом! Якщо стоїть вибір між лікуванням під седацією або 10 візитів з насильницьким утриманням дитини в кріслі, я точно за 1 візит. Саме так ми, лікарі, якісно виконаємо свою роботу без стресу для дитини.
  • Ні страху. Ви позбавляєте дитину від стресу і страху невідомості, коли дитина не знає, що таке лікування зубів у лікаря. Бачить тривогу батьків і починає несвідомо її копіювати.
  • Ні болю. Дитина не відчуває біль і нічого не запам’ятовує. Він пам’ятає тільки «чарівний укольчик» лікаря-анестезіолога, який вводить його в сон. Дитина НІКОЛИ не прокидається передчасно. До закінчення проведення процедур він спить в 100% випадків.
  • Немає травматичності. Якщо дитину для проведення лікування утримують в кріслі дорослі, то дуже легко поранити щоку або язик. Під час медикаментозного сну ризик нанесення травми дорівнює нулю.
  • Немає ускладнень. Дитина прокидається, як після звичайного солодкого обіднього сну. Відразу після лікування батьки з малюком можуть спокійно відправлятися додому.

ВАЖЛИВО!

Дорогі батьки, на етапі підготовки вашого малюка до лікування під седацією, будьте максимально чесними! Ніколи не приховуйте від анестезіолога хронічні захворювання вашої дитини.

Дитина повинна бути абсолютно здоровою до процедури.
Тільки через 14-20 днів після повного одужання від ГРВІ, наприклад, проводиться лікування під седацією.
Яку і коли їжу приймати, які аналізи необхідні напередодні, як підготуватися – ці питання вирішують батьки безпосередньо з лікарем-анестезіологом.

«Лікування уві сні – це велике навантаження на серце та інші внутрішні органи. Так іноді думають дбайливі батьки. А ви на хвилиночку уявіть дитину, якій необхідно пройти 10 візитів у лікаря. Згадайте себе в тому ніжному віці. Страх. Сльози. Істерика. Насильницьке утримання в кріслі дорослими. Після такого лікування дитина отримує проблеми зі сном і стрес на все життя. Аж до заїкання. 20 років тому такі випадки були не рідкістю в державних стоматологічних клініках.

Лікування під седацією – це не фініш, а старт. Ви отримуєте комплект нових зубів, за якими потрібно доглядати і приходити на огляд 1 раз в 3 місяці до досягнення 15 років ».
Тетяна Дацько, дитячий стоматолог Клініки Слаутинського

Сьогодні, в Міжнародний день захисту дітей, лікарі Клініки Слаутинського закликають всіх батьків подумати про здоров’я вашої дитини.

Запишіться до лікаря на профілактичний огляд. Особливо, якщо ви так давно його відкладаєте на потім. Профілактика завжди дешевше лікування.

Тільки так стоматологія для вас стане доступною і не дорогою!

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11