Мати гарну усмішку та білі зуби – мрія кожної людини, на жаль, у природи свої правила. Не у всіх нас ідеальні зуби. Що ж, завдяки вінірам сьогодні ви теж можете мати ідеальну усмішку, доки чекаєте.

Що таке вініри?

Вінір є тонкою платівкою, яка наклеюється на поверхню зуба. Таким чином, він маскує недоліки, які дозволяють приховати пломби, знебарвлення, подовження, розширення і навіть зміну форми наших зубів. . Їх часто використовують, щоб скоригувати природний колір зубів, невеликі тріщини або приховати неестетичні пломби на передніх зубах.

Коротше кажучи, вінір приховує дефекти зубів та надає їм бажаного вигляду. Залежно від матеріалів, з яких виготовлені, вініри можуть зовні нагадувати натуральні зуби. У зв’язку з цим найкращі і в той же час міцні покривні шари виготовляються з кераміки або порцеляни.

Види вінірів

Акрилові вініри виготовляються із акрилового матеріалу. Найчастіше вони використовуються тимчасово, поки пацієнт чекає, поки стоматолог-ортопед виготовить відповідні вініри з міцніших компонентів, ніж акрил.

Композитні вініри. Вони складаються з різних матеріалів, які виконують кілька функцій, що взаємодоповнюють. Один з компонентів відповідає за консистенцію, твердість та гнучкість шпону; інший – за його механічну міцність. Перевагою цих вінірів є ціна, оскільки вони значно дешевші за свої фарфорові або керамічні аналоги. Композитні вініри вимагають заміни за кілька років.

Керамічні вініри. Виготовляються з керамічного польового шпату (кварцу, каоліну) та барвників. Вони відрізняються високою твердістю та довговічністю – це рішення на довгі роки. Керамічні покриття, схожі на порцеляну, нагадують натуральні зуби. Їх характерна низька чутливість до відкладення зубного нальоту, що благотворно б’є по стані ясен.

Порцелянові вініри. Вони виготовлені із фарфорового матеріалу. Вони характеризуються дуже високою міцністю, твердістю та гнучкістю, а також стійкістю до знебарвлення та утворення зубного каменю. Порцелянові вініри – найтонші з усіх варіантів покриття.

Кому (не) підходять вініри?

Вініри не можна встановлювати на зуби, уражені карієсом, на зуб, пролікований кореневим каналом, гінгівітом, а також пацієнтам, які страждають на бруксизм, деякими порушеннями прикусу або недостатньою гігієною порожнини рота.

Вініри можуть бути встановлені, коли у пацієнта здорові зуби. Тому перед проведенням процедури стоматолог проводить ретельний огляд та робить аналізи (включаючи панорамний знімок ротової порожнини), щоб виключити протипоказання до використання вінірів. Якщо пацієнт не має карієсу або гінгівіту, стоматолог може продовжити лікування.

Стоматолог сточує зуби (редукція емалі тут невелика, набагато менше, ніж у випадку з коронками). Робиться це під місцевою анестезією, що робить процес абсолютно безболісним. Буває й так, що нанесення вінірів не потребує шліфування.

Завдяки високим естетичним якостям, довговічності та широкому вибору матеріалів вініри є рішенням, яке можна ідеально адаптувати до потреб та очікувань наших пацієнтів. Тому, якщо ви хочете насолоджуватися ідеальною усмішкою, обов’язково варто записатися на прийом до стоматолога.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11