Що це за ситуація?

Глибоко всередині, приховано між зубами та яснами, у місцях, куди не може дістатися зубна щітка, під захистом зубного нальоту зростають мільярди бактерій. В усіх людях! У тобі також!
Знання – це перший крок, і погляд на інший бік не допоможе. Перевірте це та попросіть свого стоматолога допомогти вам оглянути ваші зуби та ясна. Природні зуби виглядають краще, і ви зможете зберегти їх до старості.

 

Після видалення зубного каменю, нальоту та зміни кольору стоматолог зможе перевірити стан ваших зубів.

 

Яке рішення?

Необхідно дотримуватись першої частини: чистити зуби не менше 2 разів на день звичайними інструментами (зубна щітка, зубна нитка або міжзубні щітки та рідина для полоскання рота).

 

Ваш стоматолог повинен подбати про іншу частину. Кожні 4-6 місяців ви видалятимете зубний камінь, зубний наліт і пігментні плями за допомогою новітньої ультразвукової процедури та оригінальної терапії: це швидко і практично безболісно.

 

Терапія Air-Flow є сумішшю води, повітря та оригінального порошку AIR-FLOW, яка м’яко видаляє все, що необхідно видалити, у тому числі шкідливі бактерії зубного нальоту між зубами та яснами.

 

Регулярне чищення у стоматолога є професійним доповненням до власного догляду за ротовою порожниною в домашніх умовах. Досвід та гарне почуття, без яких вам не обійтися.

 

Крім того, слід зазначити, що ця методика ідеально підходить для очищення коронок та зубних імплантатів.

 

А потім?

Вам слід набути нової звички: регулярно звертатися до професіонала за чищенням зубів. Просто дотримуючись цієї звички, ви можете запобігти пародонтиту та можливій втраті зубів.

 

Відвідування стоматолога чи гігієніста набувають нового, позитивного змісту. Без болю та з величезним відчуттям того, що ви робите щось добре для здоров’я своїх зубів.

У нашій стоматологічній клініці Слаутинському ми вже запровадили цю нову методику чищення зубів. Якщо ви хочете, щоб ми допомогли вам позбутися бактеріального нальоту та зубного каменю, запишіться на прийом прямо зараз.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11