Бактерії процвітають у роті і осідають не лише на зубах, а й на язиці.
Організм проводить перманентну детоксикацію, тим самим позбавляючись небажаних токсинів, що осідають у роті, переважно мовою. Наліт із неочищеної язика починає потрапляти назад на очищені зуби приблизно за годину. Використання рідини для полоскання рота допоможе нам очистити зубний наліт, що залишився, з очищених зубів, між зубами і язиком, але не вистачає більшої кількості бактерій. Бактерії мовою є основною причиною неприємного запаху з рота.
Крім того, разом із проковтнутими шматочками їжі вони знову повертаються в організм. Згідно з давньою індійською медициною, чиста мова завжди була важливою для здоров’я в цілому, а нечиста мова знижує здатність розрізняти нюанси смаку їжі.
Стоматологи-гігієністи також рекомендують використовувати скребок для язика для комплексного домашнього догляду.
Перед чищенням зубів рекомендується почистити зуби. Якщо у вас немає серйозних проблем, прибирайте не рідше двох разів на тиждень, а краще через день.
Якщо ви страждаєте від неприємного запаху з рота, неприємного відчуття в роті вранці або білої мови, вам допоможе регулярне використання скребка.
Ви можете почати домашню гігієну ротової порожнини зі скребка для язика вранці, чистку міжзубних проміжків ввечері, потім почистити зуби зубною щіткою і соло-щіткою, а в кінці всього процесу прополоскати рот ополіскувачем для видалення залишків зубного нальоту.
Ви також можете використовувати зубну щітку для чищення язика. Але скребок для мови ефективніший, а також мінімізує неприємний блювотний рефлекс завдяки своїй формі. Для максимального видалення нальоту проведіть скребком приблизно п’ять разів від кореня до кінчика язика. Ми можемо вибрати між одним або двома лезами з гумовою щіткою або без неї.
Додавання скребка для мови до всього процесу очищення — корисна звичка, яка безумовно покращить здоров’я порожнини рота.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11