Завдяки передовим методикам та сучасним апаратам Вам не доведеться турбуватися про лікування зубів у нашій клініці. Наша команда лікарів чуйно підходить для кожного пацієнта, тому що ми розуміємо, що лікування зубів може бути стресом для деяких.

Як ми забезпечуємо безболісне лікування зубів

Ми адаптуємося до потреб кожного клієнта та пропонуємо кілька варіантів, щоб лікування зубів було безболісним:

1. Місцева анестезія
“Анестезія” того місця, де ми проводитимемо процедуру.

2. Інгаляційний анальгетик – “райський газ”
Протягом кількох хвилин після введення він допомагає придушити страх та біль під час лікування. Його можна застосовувати як дітям, і дорослим пацієнтам. Застосовується інгаляційним мундштуком або маскою, через яку пацієнт вдихає інгаляційний анальгетик. Цей метод є абсолютно нешкідливим, ефекти відразу зникають при повторному диханні чистим повітрям. Перевага в тому, що приблизно через 30 хвилин ви можете зробити це знову, керувати машиною і т.д.

3. Анальгезія
Найбільш поширений метод для пацієнтів з фобіями, що потребує співпраці з анестезіологом. Він підходить для пацієнтів, які не переносять складніші методи лікування, а також звичайні стоматологічні процедури для нездатних до співпраці дітей або пацієнтів з розумовими вадами.

Як діє аналгоседація?

  • Ліки вводяться пацієнту через вставлений периферичний венозний катетер під безпосереднім наглядом медичної бригади.
  • Є період, коли хворий спить, але здатний реагувати на вказівки лікарів. Лікування доповнюється запровадженням місцевих анестетиків для безболісного лікування. Лікування зубів взагалі не пам’ятає.
  • Протягом 24 годин після процедури пацієнту не можна керувати автотранспортом, вживати алкогольні напої та дотримуватись режиму відпочинку.

4. Загальна анестезія
Використовується виключно у стоматології. Його використання можливе у пацієнтів, від яких не очікується співпраця (психічна інвалідність). Це спосіб повного «сну» клієнта, як під час операції.

Перед кожною процедурою ми також детально знайомимо вас з процедурою, що проводиться, а під час курсу намагаємося максимально задовольнити індивідуальні потреби наших клієнтів у вигляді розслаблюючої музики та іншого. Зрозуміло, індивідуальний підхід і посмішка нашої команди.

Корисна інформація:

  • Стоматолог повідомить вам ціну на місці в залежності від обраного методу та необхідної дози.
Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11