Якщо ви думаєте, що, колись закінчив медінститут, лікар перестає навчатися, то ви дуже сильно помиляєтеся.

Сьогодні об’єм медичних даних в світі подвоюється кожні три роки – і це, з одного боку щастя, що при теперішній відкритості світу наші лікарі мають доступ до найновіших досягнень медичної науки. Але, як наслідок, міжнародні медичні організації сьогодні стурбовані тим, як знизити колосальну інформаційну перегрузку лікарів.

То, що ти знаєш сьогодні через три роки може виявитися неактуальним або спростованим. І з кожним складним випадком знову починається битва за знання, безкінечний аналіз клінічних випадків, пошук правильної тактики вирішення, щоби не допустити найстрашнішого для лікаря – відчуття безсилля перед недугом або, що ще гірше, – фатальної помилки.

Для цього хороший лікар вчиться все життя. Тільки тепер – не в пору безтурботного студенства, а без відриву від роботи. Залишаючи сім’ю і дітей, забуваючи про відпустку, повноцінний сон і нерідко навіть про обідню перерву. Переїжджаючи з країни в країну, перемагаючи втому, витрачаючи не лише час, сили та енергію, але і великі гроші і дуже часто свої, а не міністерства охорони здоров’я.

Тому що на лікаря покладається відповідальність за здоров’я – головну цінність в житті.
Задумайтесь над цим, коли наступного разу захочете задати питання, чому консультація лікаря має бути платною. І якщо вам здається, що здоров’є коштує дорого, згадайте, скільки коштує хвороба.
Моїм пацієнтам, друзям, колегам присвячується.

З вдячністю до мого вчителя та наставника Marton Yakubovich – ти навчив мене бути чесною – з собою, колегами, пацієнтами.
Тетяна Слаутинська

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11