Ви можете прийняти рішення про лікування неправильно розташованих зубів та щелеп за допомогою брекетів у будь-якому віці. Красива посмішка стане вашим ключем до успішного особистого та професійного життя.

Найчастіше до нас звертаються пацієнти, щоби покращити свою посмішку. Красива посмішка – важлива частина нашого зовнішнього вигляду, яка є важливою при спілкуванні та спілкуванні з людьми. Людина з красивою посмішкою виглядає молодшою і виглядає переконливіше. Прямі зуби також краще очищаються, що знижує ймовірність карієсу. Ще однією важливою причиною є покращення прикусу, тому що існують ортодонтичні дефекти, які не дозволяють щелепи правильно прикусувати. Буває, що деякі зуби взагалі не кусаються, за рахунок чого жувальна сила передається на сусідні зуби, які в результаті перевантажуються і схильні до ризику пошкодження. Для досягнення ідеального результату потрібна співпраця зі спеціалістами з інших областей стоматології, наприклад, з імплантологом та протезистом (заміна відсутніх зубів), зі стоматологом загального профілю (заміна конусних зубів).

ЕТАПИ ОРТОДОНТИЧНОГО ЛІКУВАННЯ

1. Консультація
При першому відвідуванні ми оглянемо пацієнта та запропонуємо варіанти ортодонтичного лікування. Далі пацієнт сам вирішує, чи варто йому проходити ортодонтичне лікування.

2. Складання плану лікування
Якщо пацієнт приймає рішення про ортодонтичне лікування, необхідно підготувати необхідну документацію та розробити точний план лікування. Потім ми робимо зліпки зубів для гіпсових моделей, рентгенівських знімків та фотодокументів. На підставі цих обстежень ми визначимо подальші дії, у тому числі який тип пристрою буде використовуватися і яка буде вартість лікування.

3. Активне лікування
Лікування за допомогою незнімного пристрою (незнімні брекети)
Цей етап лікування зазвичай триває 2 роки, але завжди залежить від тяжкості дефекту. Ми пропонуємо пацієнтам стандартні металеві замки або замки із прозорої кераміки та сапфіру. Ми підберемо варіанти для кожного пацієнта щодо плану лікування. Під час лікування незнімними ортодонтичними апаратами необхідно стежити за ідеальною гігієною порожнини рота. Після закінчення лікування незнімним ортодонтичним апаратом слід ретенційна фаза, коли пацієнт використовує знімний апарат у нічний час.

Лікування за допомогою скануючого

Ми найчастіше використовуємо скануючий пристрій при лікуванні пацієнтів, у яких молочні зуби замінюються постійними, або як ретенційні пристрої після закінчення лікування незнімними брекетами.

4. Фаза утримання
Ретенційна фаза слідує за лікуванням незнімними брекетами. Мета – стабілізація результату, досягнутого ортодонтичним лікуванням. Зуби утримуються в новому положенні або сканувальним пристроєм, або дротом, що приклеюється до зубів з зворотного боку і не видно (так званий фіксований ритейнер). Тип ретенційного пристрою завжди визначається лікарем.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11