Компанія EMS була заснована в 1981 році винахідником пьезокерамічних скейлерів Pierre Mabile і Bernd Bühner в Швейцарії. З тих пір EMS є світовим лідером в області профілактики завдяки Piezon® і Air-Flow®.
Так як професійний догляд за зубами сьогодні недоступний у багатьох областях, Компанія EMS, будучи експертом з видалення біоплівки, пропонує новий підхід до професійної гігієни порожнини рота – Guided Biofilm Therapy ( «менеджмент біоплівки»). GBT-терапія допомагає набагато довше зберігати здоровими натуральні зуби і імплантати і забезпечує найкраще лікування для пацієнтів.

Терапія керованої біоплівки була розроблена компанією EMS у співпраці з досвідченими і авторитетними пародонтологами, карієсологами і стоматологами-гігієністами. Це систематична, прогнозована, ризик-орієнтована і проста в застосуванні процедура лікування, яка може бути адаптована до всіх вікових групах і кожного пацієнта індивідуально.

GBT – це нова ультрасучасна методологія, що представляє собою мінімально інвазивний метод, який дозволяє обмежити необхідність використання ручних і звукових / ультразвукових інструментів. Він безпечний і ефективний для зубів, м’яких тканин, дентальних імплантів і реставрацій.

GBT забезпечує дуже високий рівень комфорту як для пацієнта, так і для лікаря та економію часу. Даний підхід високоефективний для профілактики карієсу і захворювань пародонту у дорослих, дітей і підлітків.

GBT – це частина концепції комплексної програми з профілактики стоматологічних захворювань, спрямованої на збереження і підвищення рівня стоматологічного здоров’я, а відповідно, і загального хорошого самопочуття пацієнтів.

Дана методологія включає 8 кроків:

 1. Діагностика
 2. Індикація нальоту
 3. Мотивація
 4. Видалення надясених відкладень (Airflow)
 5. Видалення підясневих відкладень (Perioflow)
 6. Ультразвукова обробка
 7. Фінішне полірування, контроль чистоти
 8. Повторний візит

Догляд без GBT обмежується чищення емалі.

GBT дозволяє здійснювати догляд за всіма ділянками, недоступними для традиційних методів догляду. Це повноцінний догляд за ортодонтичними конструкціями, імплантатами, естетичними реставраціями, діагностика карієсу на ранніх стадіях, профілактика карієсу, пародонтальних і періімплантатних захворювань.

Професійний догляд за зубами рекомендован:

 • Будь-якому здоровому пацієнту 1 раз в 6 місяців.
 • Пацієнту із захворюваннями тканин пародонта (пародонтит, гінгівіт) 1 раз в 3
  місяці.
 • При носінні брекетів 1 раз на місяць.
 • Заімплантованим пацієнтам 1 раз в 6 місяців.
 • Пацієнтам з коронками і реставраціями 1 раз в 6 місяців.
 • Пацієнтам зі скупченістю зубів 1 раз в 6 місяців.
 • Дітям і підліткам 1 раз в 3 місяці.

Нова ультрасучасна методологія GBT тепер доступна в Клініці Слаутинського.

Телефонуйте за телефонами  (067)  538 8730 або (067) 385 6011 і будьте здорові!

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11