Це покращує наш зовнішній вигляд.

Імплантат виглядає як оригінальний зуб, а за відчуттями він схожий на власний зуб людини, оскільки новий зуб практично зростається з нашою кісткою, тому зв’язок між нашою щелепою та штучним зубом прямий.

Відчуття комфорту.

Оскільки імплантат стає частиною нас, коли його імплантують, надалі не виникає неприємного відчуття стороннього тіла.

Легка їжа.

Зубні протези часто ускладнюють жування. На відміну від знімних протезів, імплант поводиться як власний зуб, дозволяючи комфортно та без болю їсти улюблені продукти.

Поліпшує самооцінку.

Вам більше не доведеться соромитись відсутності зубів. Імплантат поверне вам упевнену посмішку.

Гігієна ротової порожнини.

Оскільки імплантат не вимагає сточування сусідніх зубів, на відміну від мостоподібного протезу, наші найближчі зуби залишаються непошкодженими, що покращує гігієну ротової порожнини в довгостроковій перспективі. Імплантат не вимагає прямої підтримки, тому його можна чистити навколо зуба, тим самим покращуючи гігієну ротової порожнини.

Довговічність.

Імплантат є надзвичайно довговічним рішенням. При ретельному догляді ваші зубні протези можуть прослужити все життя.

Комфорт.

Знімні протези включають у свою назву свій недолік, тобто те, що вони знімні. Імплантат виключає процедуру зняття та встановлення зубних протезів і точно не викликає випадкових несподіванок.

Хто може отримати зубний імплантат?

Звичайно, бувають випадки, коли встановлення зубних імплантатів неможливе, наприклад, у дітей, що ростуть, важких захворювань серця і високого кров’яного тиску у дорослих. Інші випадки: захворювання кісток, пацієнти, які страждають на наркотичну, алкогольну або наркотичну залежність. У разі діабету пацієнт може отримати імплантат, якщо рівень цукру в крові добре відрегульований і він ретельно контролюється протягом періоду лікування.

Для забезпечення довговічності зубного імплантату особливо важливим є ретельний догляд за зубами та порожниною рота, як і у випадку з нашими оригінальними зубами. Нехтування доглядом за зубами та порожниною рота рано чи пізно призводить до втрати зубів або імплантатів. Тому, у разі відсутності стоматологічної допомоги, стоматолог може відмовити в імплантації.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11