Безалкогольна формула PERIO · AID поєднує дві антисептичні речовини, хлоргексидин (CHX) і хлорид цетилпіридину (CPC), які працюють синергетично, забезпечуючи максимальну ефективність і контроль над біоплівкою (бактеріальним нальотом). У порівняльних дослідженнях засобів, що містять хлоргексидин , доступних на ринку, комбінація ХГКС + ХФХ має найвищу науково доведену ефективність у боротьбі з патогенними бактеріями (Herrera y et al. 2003).
Підтримання біологічного балансу в ротовій порожнині та розмноження патогенних бактерій, присутніх у біоплівці, може призвести до гінгівіту, оборотного при відповідній профілактиці. Наступною стадією захворювання ясен є пародонтит, що є інфекційною стадією захворювання ясен, що характеризується руйнуванням всіх тканин пародонту. Саме тому PERIO · AID є формулою двох антисептиків (CHX + CPC) для ще більш ефективного лікування гінгівіту та періодонтиту.
Хлоргексидин (CHX) є найбільш ефективним антисептичним засобом та вважається золотим стандартом у стоматології. Він має дуже широкий спектр дії – діє проти грампозитивних та грамнегативних бактерій, аеробних та анаеробних бактерій і навіть проти грибків та дріжджів. Ця сполука також має здатність прилипати до поверхні слизової оболонки порожнини рота та зубного нальоту, тому воно вивільняється поступово протягом 8-12 годин, що продовжує його антисептичний ефект.
Цетилпіридину хлорид (ЦПХ) – антисептик широкого спектра дії, що посилює антибактеріальну активність хлоргексидину (ХГХ). Це речовина з бактерицидними та протигрибковими властивостями (сильна дія проти грам +бактерій, а також грам-, вірусів та грибків). Вивільняється поступово від 3 до 5 годин.

PERIO AID ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД (CHX 0,12% + CPC 0,05%)

Показаний при найважчих стадіях захворювань пародонту та гінгівіту навколо зубного імплантату (перимплантит) для активного контролю розмноження хвороботворних бактерій. Термін застосування від 1 до 4 тижнів.

PERIO AID ACTIVE CONTROL (CHX 0,05% + CPC 0,05%)

Після гострої фази лікування найкраще ввести підтримуючу терапію для запобігання рецидиву та досягнення найкращого лікувального ефекту. Термін застосування до 6 місяців.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11