Наближення свят – це час для сім’ї, момент відпочинку від повсякденних обов’язків і роботи, момент роздумів та святкування спільних моментів. Проте святковий сезон — це, крім насолод, ще й випробування для всіх, хто хоче зробити особливий подарунок своїм близьким. Для деяких завдання спрощується, бо одержувачі подарунків вказали на свої очікування. Інші мають прагнути. У сьогоднішній статті ми представляємо цікаві ідеї стоматологічних подарунків, які дозволять вам покращити гігієну ротової порожнини та естетику.

Електричні (обертові) зубні щітки

Чи знаєте ви, що при чищенні зубів ручною зубною щіткою ми можемо здійснювати близько 200 рухів за хвилину, а електрична зубна щітка робить понад 7000? Це величезна різниця, яка впливає на ретельність миття, адже щітка потрапляє у міжзубні проміжки та в кишені ясен, що відбивається на чистоті та стані зубів.

Швидкі обертальні рухи у поєднанні з пульсацією очищають зуби швидко та ретельно. Однак обертальний рух може бути абразивним для ясен, тому надзвичайно важливо дотримуватися правильної техніки чистки зубів і мати електричну зубну щітку з датчиком тиску, який зводить до мінімуму ризик подразнення ясен.

Електрична щітка рекомендується людям, які не носять ортодонтичні апарати або мають чутливі ясна.

Звукові зубні щітки

Звукова зубна щітка чистить зуби за допомогою технології звукових хвиль, що змушує щетинки щітки вібрувати з високою частотою. Щетинки звукової зубної щітки наводяться в рух, коливаючись із частотою до 98 000 напівколивань за хвилину, завдяки чому вони ефективно руйнують зубний наліт, видаляють стійкі плями та відкладення. Частота рухів щетинок звукової зубної щітки викликає у ротовій порожнині явище, близьке до кавітації. При чищенні зубів через присутність слини та зубної пасти утворюються мікропухирці, які проникають у місця, недоступні для щетинок щітки, тим самим підвищуючи ефективність механічного чищення.

Відбілюючі зубні пасти

Якщо ви знаєте, що для близької людини важлива естетика і біла посмішка, вибирайте для нього зубні пасти, що відбілюють. Останнім часом все більшої популярності набирають чорні зубні пасти. Завдяки вмісту активного вуглецю вони забезпечують швидкий ефект відбілювання і безпечні для ясен. Перед вибором зверніть увагу на показник стираності – RDA. Якщо індекс дорівнює 45, це означає, що пасту можна використовувати щодня. Якщо він перевищує 45, рекомендується використовувати його 1-2 рази на тиждень, щоб уникнути подразнення емалі.
Щоденна турбота про гігієну ротової порожнини — це не лише обов’язок захистити нас від наступного візиту до стоматолога, а й інвестиція в себе. Наш приклад — доглянуті зуби, які не лише покращують контакти з іншими людьми та зміцнюють нашу впевненість у собі, а й впливають на нашу професійну кар’єру. Найпростіший спосіб досягти красивої посмішки – це регулярна гігієна порожнини рота та профілактичний догляд за зубами.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11