Ортодонтія, особливо незнімна апаратура, вимагає підвищеної уваги до гігієни ротової порожнини. Під час лікування ортодонт проводить пародонтологічне лікування біомеханічним способом, оскільки рух зубів досягається за рахунок відновлення пародонту, тобто. довкілля зуба. Тому ідеальна гігієна ротової порожнини під час лікування дуже важлива.

Як чистити зуби під час ортодонтичного лікування?

Елементи незнімних ортодонтичних апаратів створюють додаткову поверхню для утворення зубного нальоту та бактерій. Їхнє механічне видалення вимагає відповідної техніки.

Для чищення зубів ми також можемо використовувати традиційну зубну щітку, що широко використовується, але сьогодні існують і спеціальні зубні щітки, розроблені спеціально для тих, хто носить брекети, вони полегшують підтримку чистоти зубів і брекетів.

Дуже важливо регулярно міняти зубні щітки, ми рекомендуємо нашим пацієнтам міняти щітки кожні два місяці. Також рекомендується використання міжзубних щіток . За допомогою цих брекетів наліт між брекетами можна видалити ефективніше, оскільки, на жаль, ми не можемо дістатися цієї області зубною ниткою.

Звикання до брекетів після приклеювання потребує часу та терпіння. У деяких місцях може травмуватися слизова оболонка, запобігти якій можна шляхом нанесення спеціального воску.

Навчання та інформація з гігієни порожнини рота

У наших стоматологічних кабінетах після встановлення незнімних ортодонтичних брекетів кожному пацієнту надається ретельне навчання та інформація щодо гігієни порожнини рота. Ми також надамо вам набір, що містить професійні інструменти, необхідні для чищення брекетів.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11