Оскільки стоматологічна хірургія та імплантологія сильно розвинулися за останні роки, люди повинні краще знати переваги та повною мірою використовувати запропоновані переваги. Навіть якщо для самих передових продуктів вартість не мала, медичні, естетичні та соціальні наслідки чудові і заслуговують на увагу всіх тих, хто стикається з проблемою втрати більшої частини або всіх своїх зубів.

Це також причина, через яку сьогодні ми хочемо надати деяку основну інформацію про саму революційну систему імплантатів, доступну на сьогоднішній день, також відому як концепція Fast & Fixed.

Що таке концепція Fast & Fixed?

Концепція Fast & Fixed або концепція негайної імплантації зубів є революційною, яка змінила стоматологічну медицину та дала пацієнтам у дуже делікатних та критичних ситуаціях можливість їсти, посміхатися та знову вести нормальне життя.

Продукт дає можливість отримати функціональні незнімні зуби через 24 години після установки 4 або 6 необхідних імплантатів. Це найбільш підходяще рішення для тих, хто хоче швидко повернутися до нормального життя і якнайшвидше повернутися до своєї звичайної діяльності та рутини.

Концепція Fast & Fixed є найсучаснішою системою імплантатів, яка дозволяє будь-якому пацієнтові отримати незнімні зуби в найкоротші терміни, не страждаючи через зовнішній вигляд, до встановлення постійних зубів.

Його можна застосовувати як тим, у кого залишилося лише кілька зубів, які не можуть забезпечити стабільність та опору для коронки, так і тим, хто вже втратив усі зуби на дузі. Це незрівнянно найкраща, зручна, функціональна, довговічна та естетична альтернатива знімному протезу.

На відміну від попередніх систем, де кількість необхідних імплантатів була набагато більшою, в даному випадку завдяки спеціальній концепції кількість імплантатів скорочується до 4 імплантатів на нижню щелепу і 6 імплантатів на верхню щелепу.

Ось чому Fast & Fixed — це лікування за допомогою імплантатів, швидке, з мінімальним дискомфортом, яке може відновити вашу впевненість у собі, задоволення від їжі та розмови, радість від посмішки та нормального соціального життя в найкоротший термін можливий.

Кому може бути вигідна концепція Fast & Fixed?

Безумовно, негайне протезування – це деталь, яка сильно змінює сприйняття процедури та її корисності у повсякденному житті. Концепція є найбільш підходящим вибором для тих, хто страждає від втрати зубів і хоче позбутися дискомфорту, викликаного зовнішнім виглядом та функціональністю зубів.

Процедура рекомендується для :

  •  Людям, у яких залишилося кілька зубів, на одній або обох дугах відновлення естетики та функціональності було б набагато складнішим та дорожчим;
  •  Люди, у яких більше немає зубів на одній чи обох дугах;
  •  Люди, які страждають на запущений пародонтит, втратили більшу частину своїх зубів, а втрата зубів, що залишилися, — лише питання часу;
  •  Тим, хто хоче позбутися дискомфорту мобільних протезів.

Які переваги швидкої імплантації протягом 24 годин?

Переваги, запропоновані цією новою концепцією імплантатів, незаперечні та численні. До них відносяться:

  •  швидке та безболісне стоматологічне втручання зі свідомою седацією ;
  •  менше імплантатів, ніж у класичних варіантах;
  •  протезування відразу після втручання, з функціональними зубами за кілька годин;
  •  набагато швидше відновлення області після імплантації;
  •  незнімний, стабільний, зручний та естетичний зубний ряд;
  •  термін служби імплантатів 15 – 25 років.

Щоб дізнатися, чи можна і за яких умов скористатися концепцією імплантатів Fast&Fixed, найкраще записатися на консультацію до спеціалізованого кабінету в клініці Слаутинського. Тут у нас є фахівці, які можуть подбати про всі етапи, включаючи операції синус- ліфтингу , свідому седацію або імплантати для пацієнтів, які страждають на остеопороз або інші стани, які вимагають додаткових заходів підготовки перед втручанням.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11