Іригатор порожнини рота являє собою пристрій, який спрямовує струмінь рідини (звичайної води або розчину антисептика) у тому напрямку, в якому вона спрямована. Таким чином, він може дуже добре видаляти залишки їжі, що залишилися на зубах, на рівні ясен або навіть між зубами (але на цьому рівні він не такий ефективний, як зубна нитка).
Такий апарат відмінно підходить для профілактики захворювань пародонту або крайового пародонтиту, а також дуже допоможе вам, якщо ви страждаєте від гінгівіту (кровоточивості ясен через їх запалення). Більшість іригаторів ротової порожнини мають кілька режимів потужності від дуже слабкого до дуже сильного, що відбивається на потужності струменя.
Іригатор ротової порожнини має резервуар, який можна наповнювати водопровідною/звичайною водою або розчинами антисептиків.
Як використовувати його досить просто: наповніть резервуар для рідини, розташуйте активний кінець пристрою в напрямку області зубів, яку ви хочете очистити, розташуйте голову над раковиною, так як ви розпилюватимете навколо себе, і увімкніть пристрій. Більшість розбризкувачів забезпечено 2-хвилинним таймером, після якого пристрій відключається.
Аспект, який необхідно взяти до уваги, полягає в тому, що існує два типи іригаторів ротової порожнини:

  • бездротові іригатори порожнини рота
  • іригатори порожнини рота зі штекерним з’єднанням

Останнім, очевидно, потрібна розетка для роботи поряд з раковиною, де ви проводите гігієну ротової порожнини. Бездротові працюють без дротів, з акумулятором. Повна зарядка забезпечує роботу іригатора приблизно 2 тижні при 2 використаннях на день.

Запишіться на прийом

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами в найближчий час,
або запишіться на прийом за телефонами

+38 (067) 385-60-11